Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kutyanevet akar adni a gyerekn...

Kutyanevet akar adni a gyereknek. Megőrült?

Figyelt kérdés
Nem is igazán kérdés, csak ki akartam írni a dühömet. A férjem lánynévként azt a nevet szeretné, ahogy a szüleim szomszédjában élő nőstény kutyát hívják. Nem viccel, én meg kiakadtam. Képzeljétek el a családi hétvégét anyuéknál...megőrült???
2009. júl. 15. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a nev? Amig nem Morzsi, addig akar jo is lehet.
2009. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámat Suginak hívták, azóta minden Napsugár nevű lányról a kutya jut eszembe:)
2009. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nevet szeretne adni neki?
2009. júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem. Apukám haverjának a régi kutyáját Dorottyának hívták, ezért ő mindig csak Dorotty-nak hívott :( blőőőőőő. Amúgy sem rajongok a nevemért de ez betette a kaput. Azzal magyarázta h így nem a kutyája jut az eszébe. Ja és a Dorottya eredetileg nem 'kutyanév' .
2009. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

S persze minden Böske /Erzsébet/ tehénnek érzi magát?

Ha kindenki így gondolkodna, elég sok név kimaradna a névadásból.Szerintem ha jó a név ne a kutyára asszociálj.

Egyébként a kutyákat is lehet imádni, sőt vannak akiknek gyerek helyett az jutott.Szerintetek Ők hogy gondolják?

2009. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az én kutyámat Szofinak hívják.Mint női név is tetszik.Nekem a kutyus volt a "gyerekpótló".Majd megszületett a fiam,aki Bendegúz-na van akinek ez se tetszik,mert a győri állatkertben a kis majmot így hívják...

de írd már meg légyszi mi az a név

2009. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Unokaöcsém Péter, és a nagymamám kapott egy kutyát, aminek a neve Peti volt. Nem volt semmi gond akkor sem, ha egy udvarban voltak, legfeljebb ha valaki szólt valamelyiknek, mindkettő emelte a fejét.

Amúgy tényleg, mi az a név?

2009. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még anyukáméknál volt 2 pulikutyánk , Zsófi és Luca. (anyja és lánya )

Mostani kutyánk pedig Maya.

Volt Bence és Tamás nevü macskám is.

A fiam neve Bence Márk :-)

2009. júl. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem pl. tökre tetszik a Szonnya név. A többieknek legalábbis a párom családjából nem igazán...,pontosan azért,mert a párom tesójának az egyik kutyájukat így hívják... Szóval én lesz@rnám,de a többiek....
2009. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocs, h eltűntem...Linda lenne a név...persze nem a névvel van bajom (bár, igazából az sem tetszik) de nekem tényleg fura lenne. Ráadásul anyuék nagyon jóban vannak a szomszédokkal, így elég sűrűn találkoznak majd...úgy fest, sikerül nagy nehezen meggyőzni a páromat...
2009. júl. 16. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!