Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon be van dugulva az...

Nagyon be van dugulva az orrom. Használhatom a nasivin 0. 01%-os orrcseppet napi háromszor?

Figyelt kérdés
Még szoptatom a 7 hós lányomat. Lázas is voltam, sajnos be kellett vennem lázcsillapítót is. Csak úgy tudok pihenni, ha ki van dugulva az orrom.
2008. dec. 28. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár többször is.Én már vag 1.5 éve használom folyamatosan,és semmi baj ha több megy egy nap.Ja és terhesség és szoptatás alatt is használtam.
2008. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Javaslom ha nem a babával alszol 1 szobában inhalálót csepegtess a párologtatóba és én úgy tudom hogy ha lázas vagy nem szoptathatsz és ha lázcsillapítót szedsz akkor sem. Beszéld meg a dokival. Én sajnos nem tudtam szoptatni.

6 hónapos baba anyukája

2008. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is az első válaszolo szintjén vagyok!! én is már vagy 1,5 éve használok orrsprét, naponta többször is, mert sajna én nekem is be van dugulva az orrom. :((( és másképpen én sem tudok aludni (képtelenség ) szerintem használhatsz. (bár tudom attól függetlenül, hogy nem valami jo dolog) Ahogy tudok én felkeresek egy orr-fül-gégészt...üdv! 1 hetes baba anyukája
2008. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ez a baj az orrcseppekkel, bármelyik legyen is az, nagyon hamar függővé válik tőle az ember. Én olynth-ot használtam két évig, néha terhesen is, mert fulladtam meg. Aztán rábukkantam egy fórumra, ahol mind ezzel küzdöttek, és már nem volt jó semmire az orrnyálkahártyájuk, akkor elhatároztam, többet soha. Azóta igyekszem nagyobb páratartalmat csinálni a szobában, többet szellőztetni, és ha lemosom az orromat melegvízzel, az is segít. A szoptatás ill. a baba szempontjából cseppenthetsz, de nagyon vigyázz, mert tönkreteszi a nyálkahártyát és nem szabadulsz, csak nehezen. Jobbulást!
2008. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet függővé is vállni némelyik orrcsepp(spray)től,de a nasivin 0,1 ben az a jó hogy nincs benne tartósitószer és ne bántja a nyálkahártyát.Van amikor napokig nem kell,de jön egy porolás vagy porszívózás és egyből hozzá kell nyulni.Semmi bajod nem lesz ha most pár napig használod.Első voltam
2008. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én csak annyit tennék hozzá, hogy nyugodtan szoptathatsz, sőt SZOPTASS lázasan és lázcsillapítóval is (csak rubophent szedj, ne pyrint)! Ezt bárkinek írom, aki idetéved!!!
2011. jan. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!