Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportbabakocsit szerintetek...

Sportbabakocsit szerintetek használhatom már?

Figyelt kérdés
Pici fiam múlt héten múlt 4 hónapos és nem szeret a mózesben sétálni, mert nem lát ki és a hordozó pedig ahogy látom már kényelmetlen neki. A sportkocsi dönthető, de nem tudom, hogy merjem e használni. Szerintetek?
2011. okt. 26. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a kocsi. Nekünk is 3in1 van, 7 hónapos a lányom és még nem jó neki a sport rész. Felöltöztetve, bebugyolálva simán befér a hordozóba. Mekkora a babád súlyra, hosszra? Nehezen tudom elképzelni, hogy a hordozó kicsi.
2011. okt. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
68 cm és kb 7 kg + a múltkor ráadtam az overált és moccani sem tudott benne :(
2011. okt. 26. 09:01
 3/8 anonim ***** válasza:
A mi kocsink is 3in1,a mózes része emelhető én azt emeltem meg egy fokkal,a lányom(3,5 hó.-s) sem szeretett fekve sétálni,végig orditott minden sétát.Igy meg már nincs gond,kilát a kocsiból,bir nézelődni.Kb. ugyan abban a pózban "ül" mint ha a hordozóban lenne.Megkérdeztem a védőnőt,ő azt mondta hogy nem baj,mert ennyi nem árt a gerincének.
2011. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Disi ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez a helyzet. Látom rajta, hogy szegény az overálban, kabátban szűken fér bele. Én már kipróbáltam a sportrészt, nem teljesen dönthető (kb 160-170 fok), de már egy hónappal ezelőtt is volt hogy átcseréltem, mert állandóan húzta előre magát nyakból, mintha fel akarna ülni. Arról nem beszélve, hogy ebben jobban fekszik, mint a hordozóban. Viszont ebből még annyira sem lát ki, úgyhogy ha emiatt sír, akkor ne számíts változásra. Nem tudom milyen kocsitok van, mennyire dönthető,de próbáld ki, majd látod mit szól hozzá. Az én babóm állandóan keresett, mert így nem szemben voltam vele, de megszokta. Jövő héten lesz 4 hós és kb. 6.700 gr. Ja és a lába is majdnem kilóg a hordozóból, pedig az elvileg 9 kg-ig jó. Amúgy nálunk is megy a sírás mióta beköszöntött a hideg, de nem tudom, hogy a sok ruha miatt, vagy mert tényleg szűkebb neki a hely. Tegnap épp a hordozóval sétáltunk, és aludt 1,5 órát, de csak kabát volt rajta, mert melegebb volt. Úgyhogy nehéz kitalálni. Ha szelesebb idő van jobban szeretem a hordozót, mert az jobban védi, de lassan oda jutunk, hogy a hordozó megmarad az autóban való szállításra.
2011. okt. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen a mi lábunk is majdnem kilóg a hordozóból + a sok ruha szegény moccani sem tud:( a mi sportkocsink is 170 fokig dönthető, de még nem próbáltam ki, lehet hogy ma kirpóbálom
2011. okt. 26. 09:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 3hós oltásra már sportkocsival vittem a lányomat. 1óra oda, 1óra vissza. És meg sem mukkant. El sem hittem, mert előtte a mózessel csak 15 percet bírt ki... Nem tudom pontosan meddig dönthető, de kb 160-170 fokig.
2011. okt. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátnőm ilyenkor már döntött sportkocsiban tolta gyerekét, én nem mertem csak 6 hótól.
2011. okt. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nem lesz semmi baja, ha elalszik ledöntöd. Nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.
2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!