Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba széklete fehér nyálkás...

Baba széklete fehér nyálkás csík? Fürdés után lehányt pedig nem evett elötte

Figyelt kérdés

4 honapos a babám.Fürdetésnél történt egy olyan hogy mikozben raktam volna a vizbe bele, bele kakilt nem is ez volt a gond ujra kezdtem az egeszet hanem hogy a vízben fehér nyálka csíkok voltak vagyis a kakiában. Ez mi lehet?

Aztan fürdetés után ahogy fel emeltem le is hányt, pedig nagy ritkán bukik vissza és nem evett fürdés előtt csak 1 vagy masfel orával. Most beteg lenne ..? Vagy ez még normális?

Anyatejes .



2023. márc. 16. 23:06
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet valami gyomorvírus. Nem normális az biztos.
2023. márc. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon valószínű, hogy valamilyen vírus, nem feltétlen gyomor. Nem lázas?

Mindenesetre hívd fel a gyermekorvost! Jobbulást neki!

2023. márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem semmi más baja nincsen. Multheten volt orvosnál hasmenés miatt de a doki állitotta hogy semmi baja a gyereknek... azota elmult a hasmenése csak jött ez a fura kaki.. meg a "hányás" azota semmi. Remelem minden rendben . Mindig aggódom .. lehet tul aggodom és csak szimplán bukott. De mivel nem evett elötte igy passz
2023. márc. 17. 02:59
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Nehogy elvidd orvoshoz! Parenting level 100.
2023. márc. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez este tortent már este gyorsan vittem volna orvoshoz? Nem ertem ezt a kedves reagálást. Mult heten is elvittem orvoshoz a doki azt allitotta akkoris hogy semmi baja
2023. márc. 17. 06:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 hete hasmenése volt valószínű nem jött még rendbe a bélflórája. Adtál neki valami probiotikumot? Biogaya baby, kezdetektől adható. Ártani biztos nem fog neki.
2023. márc. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes úgyis azt mondják szoptasd.
2023. márc. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogzás esetleg? Már az én gyerekem akkor mindig bukik a nyálát legtöbször ilyen nyálkás és fehér a tejtől. Mondjuk a kakait nem tudom hogy mennyire befolyásolja de ha sok nyálat nyel akár az is lehet. De nálunk, ha jön a foga annyi nyála van hogy még lassan egy évesen is képes visszabukni.
2023. márc. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!