Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem nem tetszik az...

Csak nekem nem tetszik az Ágoston név?

Figyelt kérdés

Anyósom nagyon szeretné ha ezt a nevet kapná a fiunk, mert sok Ágoston volt a családban náluk. De nekem egy kicsit sem tetszik! Nem adjuk ezt, de sértődés lesz belőle.

Csak én vagyok kriminális, vagy más szerint is ronda?


2023. márc. 19. 05:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
A két szülőn kívül senkinek köze nincs a névválasztáshoz. Bármi is a név, azt kettőtöknek kell kiválasztani.
2023. márc. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen sértődés. Miért ne lehetne?
2023. márc. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom vele, de azt a nevet adjátok, amit ti szeretnétek.
2023. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem csak neked nem tetszik ez a név. Azt adjátok, amit akartok. Újabb értelmetlen kérdés.
2023. márc. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszik, de nem is lényeg. Ha a világ legcsodásabb neve lenne de te nem azt akarod adni akkor sem számít más mit mond.
2023. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Csak neked nem tetszik, csak te vagy kriminális.
2023. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Tök mindegy, kinek tetszik, ha neked nem. A te gyereked.
2023. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az Ágó beceneve tetszik, még akár adnám is, de ha anyósom erőltetné, hogy a dédipapa nevét KELL adnom, hát biztos megmakacsolnám magam.
2023. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem mi a férjed kereszt neve? Mert ha nem Ágoston akkor megmondanám anyósnak hogy adta volna ő azt a nevet a fiamnak.

Amúgy nem nagyon tetszik de ez lényegtelen. Ti 2 válasszon nevet, a ti gyereketek. Nálunk pl nagyon szeretik a gyerekek névét de míg terhes voltam mindig azzal jöttek hogy kézdezték tőlük, és hát még ők sem tudják mert nem kérdeztük meg őket hogy jó lesz e.....

2023. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem, a férjem se Ágoston. Ahogyan az apósom sem. Az anyósom apja, meg annak felmenői voltak Ágostonok.

Nekem pont a #8 becézése miatt nagyon nem tetszik. Olyan Ágotás. Nem tudom.

2023. márc. 19. 10:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!