Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól értelmezem? Amennyiben...

Jól értelmezem? Amennyiben babadolgokat szeretnék feltenni a tesz vesz-re, de nem adok meg minimálárat, akkor köteles vagyok annyiért odaadni annak, aki a legnagyobb licitet teszi, még akkor is ha nagyon áron alulinak is érzem azt?

Figyelt kérdés
Mert ugyebár a minimálára fizetős,a fix árat meg nem nagyon szeretik..
2010. okt. 7. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.Ha nincs minimálár azé aki a legtöbbet ajánlja érte.
2010. okt. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont csak a fix árasakat szoktam nézni, a licit nem érdekel. A minimál ár megadása viszont a te érdeked.
2010. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, én már vettem rugit 1 Ft-ért. De én is jobban szeretem a fix árat. Nem akarok várni a licit végére, meg úgyis az utolsó pillanatban viszi el valaki az orrom elől. A fix ár tiszta sor, ha megér nekem annyit, leütöm, ha nem, nem.
2010. okt. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké,köszönöm,akkor valószínűleg fix.árasan teszem fel.....
2010. okt. 7. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha licit+fix áras, akkor sokszor én is inkább fixen leütöm, nem akarok heteket várni a termékre, én mindent szoktam egyébként nézni.
2010. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!