Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel kell fertőtleniteni a...

Mivel kell fertőtleniteni a müanyag játékokat, csörgöt, rágókát?

Figyelt kérdés

Kaptunk rokon gyerektől pár darab jópofa csörgőt,és rágókát,de nem tudom mibe áztassam hogy fertőtlenítesem?

Domestosos vízbe tehetem,és utána jól elmosni,vagy hogy kéne?Főzzem ki?A csörgőnek így nem lesz baja?Köszi előre is.


2010. okt. 7. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Amit kisebb volt kifőztem,de mostmár csak mosószeres vízben megtisztítom.
2010. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát vigyázz a kifőzéssel, én 3 rágókat nyírtam így ki, mert úgy gondoltam az a biztos ha kifőzöm. pedig újak voltak.de tanulván az esetből már csak jó meleg vízbe dugdosom nehogy szétolvadjon.esetleg kis mosogatószer de én kentem már rá kézfertőtlenítőt is aztán lemostam alaposan.
2010. okt. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én chicco fertőtlenítő folyadékot vettem
2010. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a hütőrágókát én is főztem már ki,ment is a kukába:-(
2010. okt. 7. 15:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Tescoban vettem hideg fertőtlenítő tablettát, azt vízben oldottam és átmostam ezeket a dolgokat vele, majd alaposan leöblítettem. Ami nem szívja magába a vizet, azt áztattam is egy picit.
2010. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ecetet javaslom. Fertőtlenít és a babád még csak véletlenül sem érintkezik vegyszer maradványokkal
2010. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Végöl megmostam és sterilizálóban kifőztem,hogy nem jutott eszembe a sterilizáló?:-)
2010. okt. 8. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!