Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezeket a játékokat vesszük...

Ezeket a játékokat vesszük karácsonyra 21 hónapos kisfiúnknak. Ezek jók lesznek? Vagy tudtok még ajánlani valamit?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

És kap még egy Fisher Price Little People óriásgarázst.


2011. nov. 20. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne ess túlzásokba. Csak elrontod vele a gyereket.
2011. nov. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven elég.Biztos kap még másoktól is.
2011. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

húha, szerintem ez rengeteg játék :) én csak a garázst és a 2. képen lévő legot venném meg :)

szerintem azért nem jó ennyi mindent venni mert visszaüthet, nem tud választani és inkább egyikkel sem játszik. enyém legalábbis ilyen.

2011. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tőlünk (szülőktől) kapja az óriásgarázst, az egyik nagyszülőktől kapja a tűzoltóautót, a másik nagyszülőktől kapja a 2 Legot. Majd elteszem és nem kapja meg egyszerre, ez jó ötlet?
2011. nov. 20. 13:31
 5/10 anonim ***** válasza:
így más :) igen, ez jó ötlet! én eleve elrakom a játékokat és mindig csak 1 játék van elől, amivel éppen játszunk. ha megunta akkor eltesszük és elővesszük a másikat, így nem tereli el a figyelmét semmi és sokkal jobban, tovább, élvezhetőbben tudunk együtt játszani (2 éves a fiam)
2011. nov. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. nov. 20. 14:24
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi is garázst vettünk a fiamnak.Jó játékok,az én fiam mindegyiknek örülne.Egyébként láttam én már ennél 100x túlzóbb ajándékozást,ez nem is vészes.Nekem lányaim vannak igy fiús játékok nincsenek.De én is úgy csinálom hogy nem adom oda egyszerre,mert egyvalamit ha kap az köti le.
2011. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok hülyén fogalmaztam:)Szóval két lányom a nagyobb és a legkisebb 22 hós fiú,igy fiús játékokból tankolunk ilyenkor,aztán beosztjuk:)
2011. nov. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tavaly a kisfiam a FP garázs mellé kapta a WOW tűzoltó autót azota is imádja nagyon jópofa!
2011. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem se vészes, mert mi amíg ilyen kicsi nem veszünk neki ajándékot pl. a névnapjára meg mikulásra. Vettünk egy létrára mászó Mikulást az ablakába, az világít is, úgyhogy ez elég is. Édességet meg nem eszik. A szülinapjára, húsvétra és karácsonyra kap ajándékot, persze akkor az egész családtól. Az Fp garázs nagyon jó, még a dobozba van, nem bontottuk ki de nagyon klassz, biztos szeretni fogja. Hát remélem a tűzoltóautó is jó lesz, azt holnap hozzák.
2011. nov. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!