Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A cumisüveg melegentartó...

A cumisüveg melegentartó mennyire hasznos? Meddig tartja melegen a tejet? Érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tápszeres a babád, hasznos lehet pl estére, bár nem tartanék benne bekevert tápszert, csak a vizet, a port pedig egy külön dobozban kiadagolva tartanám mellette.
2023. márc. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Alapvetően nem értem a hasznát:

- tápszert frissen jó kikeverni a babának

- az anyatejet melegen kaphatja közvetlenül mellből


Ha nem arról van szó, hogy hosszabb ideig kell távol lenni otthonról kisbabával, illetve nem az anyja van vele, akkor sok értelmét nem látom, de ezeket neked kell tudnod. Viszont az ilyen babakocsira akasztható kulacstároló jól jön nagyobb hidegben, melegben.

2023. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy ideig melegen tartja, de csodát nem kell várni tőle.

Én ajándekba kaptam.

2023. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Anyatejes lányomnál nem volt.

A fiam tápszeres lett.

Akkor nagyon hasznos volt éjjel.

Ahogy az 1es is írta, a vizet tartottam melegen benne amit csak rá kellett öntenem a másik üvegben bekészített porra.

Így éjjel fél perc alatt megvolt a kicsi kajája, tehát nem ébresztette fel a nővérér a sírással na meg nem kellett a konyhába a mikróhoz lemennem

2023. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

most olvastam el megint. Bocsi én az elektromos melegítőre gondoltam.

Maga ez a kis hűtőtáska szerű amiről te írsz, nem tudom mennyire hasznos

2023. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt tápszeres fiamnál, 1 órát max akkor bírt ki, ha nem volt kint hideg. Éjszakára kb haszontalan, nem tartotta melegen a vizet 3 órán keresztül. Én is mellette tartottam a kimért tápszerport, nem összekeverve raktam el a kész tápszert.
2023. márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Nekem felesleges lett volna… cumisüvegünk sem volt.
2023. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk áldás volt, mert nem kellett forralni-lehűteni, hanem a forralt vizet melegen tartotta, amiből egyből keverhettem is a tápszert frissen! :)

Anélkül is meg lehet élni amúgy, de nekem sokat segített, mert majdnem depressziós lettem alapból attól, hogy nem tudtam szoptatni a babám, mert nagyon szerettem volna. Jó volt, hogy legalább ennyivel könnyebb.


Mi csak akkor vettünk, mikor már fix volt, hogy tápszeres lett! Szerintem előtte nem érdemes.

2023. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Amúgy utazásnál is jó volt, hogy a kocsiban is be lehetett dugni. Ilyenkor beletettük a cumisüveget, benne vízzel. És mikor kellett, bekevertük.


Ezt melegítő nélkül is lehet szintén: forralt víz hőtartó kulacsba + forralt, visszahűtött víz és akkor lehet kotyvasztgatni.

2023. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ejszaka jol jott. Termeszetesen csak viz volt a cumisuvegben, azt tartotta melegen. Igy amikor etetes volt, csak hozzaontottem a tapszert, vagyis a port aztan ennyi is volt. Ott tartottam az agy mellett mindent, ki se kellett mennem a szobabol.

Nappal nem volt erdekes igazabol, de ejszaka, amikor nagyon gyorsan akarod a gyereket etetni es nagyon faradt vagy, hasznos szerintem :D


En is csak utolag vettem meg, 4 honapig sikerult szoptatnom, de utana mar nem.

2023. márc. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!