Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes kisbaba (anyatejes)mind...

3hetes kisbaba (anyatejes)minden evés közben már 2.3korty után bekakil. Ez normális?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ezt csinálta, egy pár hétig így maradt, aztán hétről hétre csökkent a napi kakik száma, most 9 hónapos, de még mindig napi 1-2x kakil. Jobb, mintha szorulása lenne, nincs ezzel baj. :)
2023. márc. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen :) Teljesen normális.


A kisebbik lányomnál 4 hónapos koráig nem volt olyan pelus, ami ne lett volna legalább egy kicsit "színes", a nagyobbik meg már egészen korántól 2-3 naponta kakilt egy nagyobb adagot. Anyatejes babáknál majdhogynem minden véglet normális :D

2023. márc. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen akkor megnyugodtam.
2023. márc. 29. 16:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy volt nalunk is...ejjel mar az eget neztem amikor szopi elott pelenkat csereltem(en naiv azt hittem,majd elalszik a cicin,visszatakom az agyba es bekesen aludhat mindenki tovabb😂)aztan bekakilt.
2023. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6. Hétig minden etetésnél normális a kaki.
2023. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 4. hónapig nálunk minden pelus kakis volt és sokszor etetés alatt ment tele vagy kicsivel utána. Ez, ha kirobbanó formában volt, különösen nagy élmény volt. #4: ismerős, nálam is sokszor volt dilemma, hogy előtte vagy utána cseréljek. Bárhogy is döntöttem, gyakran lett bosszankodás a vége ;).
2023. márc. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!