Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A párotok/férjetek is szokta...

A párotok/férjetek is szokta pelenkázni a gyereketeket?

Figyelt kérdés
2023. márc. 31. 20:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
13%
Nem.
2023. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

Persze, ahogy minden mást is csinál.

(Kíváncsi lennék hogy működik, ha nem pelenkázza. Pl egyedül van vele fél napig valamiért, gyerek talpig pisis/kakis, akkor úgy hagyja, amíg anyuka haza nem ér, mert ő aztán hozzá nem nyúl? Ha meg ebben az esetben képes lenne rá, akkor hétköznapokon is megbirkózik vele, oda lehet nyugodtan adni neki, aztán majd megszokja.)

2023. márc. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
38%

Igen. Pelenkázza, még sok egyéb mást is ügyesen meg tud oldani.


Viszont öltöztetni nem szereti és csak nem elkészítendő ételeket ad neki (pl ha nem vagyok otthon egy nap, képes kakaón, kölesgolyón, túró rudin, banánon tartani akár teljes nap).


Senki se tökéletes, de azért remélem ezekben is fejlődik majd később, mert nekem extra stressz azon agyalni mit esznek, mit adott rá, stb míg nem vagyok otthon.

2023. márc. 31. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
32%
Egy kezemen meg tudnám számolni, hányszor pelenkázta a 2 év alatt. Elméletben tudja, hogy kell, ha nincs más megoldás, meg is csinálja (amolyan férfiasan ;)), de tudom róla, hogy a babázásnak ez a része finoman szólva nem a szíve csücske, így inkább én csináltam. Most már inkább bili és bugyi van, azt minden gond nélkül levezényli ő is. Sok más dolgot ő is csinál, néhány még jobban is megy neki, mint nekem. Ez éjszakai sírásoknál különösen jól jött, néha egyszerűen ő érzett rá jobban, mi kell a megnyugváshoz.
2023. márc. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
86%
Igen, meg minden mást is ugyanúgy csinál.
2023. ápr. 1. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindent csinál. Ha leviszi egyedül játszótérre sokszor elfelejt vizet vinni kulacsban, de akkor vesz neki a boltban egy üveg vizet. De ennyi. Minden mást teljesen tökéletesen megold.
2023. ápr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha valami miatt nem tudom kicserélni, pl dolgom van, vagy nem vagyok itthon, vele vannak a gyerekek, akkor cserél. Ha itthon vagyok, akkor inkább rám marad. De nekem nincs is ezzel gondom
2023. ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
88%
Az egyetlen, amit nem csinál, a szoptatás.
2023. ápr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legnagyobb baja a krémezéssel van. Olyan undorodó arccal mossa le utána a kezéről a popsikrémet, mintha kb méreg lenne.
2023. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
58%

Igen, mivel ő van otthon GYESen, többször is mint én.


Most már 2 éves a pelenkás kislányunk és nagyon rá van hangolódva. Múltkor is amikor elkezdett a lány fura arccal nézni és kidugva a popóját, egyből mondta, hogy "Tojik a Dóra."

2023. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!