Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zselyke névről írnátok vélemén...

Zselyke névről írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés
Köszi.

2023. ápr. 2. 03:25
1 2
 1/14 madi111 válasza:
87%
szép
2023. ápr. 2. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Itt fikázni szokták ezt a nevet, de ha neked ez tetszik, akkor ne foglalkozz a beszólogatókkal. Népszerű név, úgyhogy sokaknak tetszik. Szerintem szép a hangzása.
2023. ápr. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, valahogy mindig a petrezselyem jut eszembe róla. Először úgy 20 éve hallottam, q szomszédom adta ezt második névként az egyik lányának.
2023. ápr. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik. Olyan, mintha valami becenév lenne.
2023. ápr. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas. Amúgy nem igazán tetszik.
2023. ápr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a becéző alak miatt nem tetszik annyira. Kislánynak aranyos, felnőttnek már picit fura. De majd öreg koromra megszokom úgyis. :D
2023. ápr. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem tetszik, de nem gondolom, hogy szükséges lenne, hogy ez bárkit is befolyásoljon, akinek meg tetszik. Sok név van, ami nem tetszik (pl. Kata, Adrienn, Brigitta), de majd a saját gyerekemet nem úgy hívom. Ha meg valakivel találkozom, úgyis a személyisége fogja meghatározni, nem azt nézem majd, hogy tetszik-e a neve.
2023. ápr. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Elég béna név
2023. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csúnya.
2023. ápr. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
47%

kellemetlen, színtelen, unalmatlan, nőietlen, dallamtalan, elegánsellentétű (új szó, most fejlesztettem ki xd) gyerekes hangzású, becenév-hatású, komolytalan névnek vélem én sajnos. de, ha neked tetszik; adjad nyugodtan; mert amúgy vállalható, csak szerintem pl nem szép.

De pl olyan változatban, hogy Zselyka, Zselyra, vagy Zselyna, már tök jól hangzik szerintem. Mert úgy a Zselykét kicsit "mekegősnek" is találom; de ha az egyik mgh-t kicseréljük, akkor már tud olyan szépséges név lenni, mint a Leila, Leiia, vagy Zejna pl. :):)


Bocsi,ha valakit megbántottam; puszilok mindenkit

2023. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!