Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SÜRGŐS! Berki Nati nyunyója...

SÜRGŐS! Berki Nati nyunyója miylen márkájú és, hogy esetleg hol lehet kapni? (már a márki is hatalmas segítság lenne )

Figyelt kérdés

A 3 éves kislányom olyat szeretne szülinapjára. Már elgé rég szeretné mert mindíg azt nézi a telefonomon ( a képét amit lementettem a nyumyóról ) és most lesz a szülinapja és minden nap elondja, hogy ő csak zat szeretné. Nagyon köszönöm ha valaki tudja és meg is osztja velem.


Előre is köszönöm!!



2018. okt. 29. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha írsz a Pamelának, akkor lehet, hogy válaszol. Egy próbát megér.
2018. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Doukidou szundikendő
2018. okt. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom miért kell itt is lepontozni, kb fél perc lefele görgetés után találtam egy képet anyuka instagramján amin tisztán látszik a rongyi címkéje a márkával pedig nem is követem. Ebben a kontextusban igen, csakis haszontalan lehet a válaszom... Legyen szép napotok, remélem ez lesz a legnagyobb örömötök.
2018. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszönöm szépen az elso 2 embernek aki normalisan válaszolt. Most higy tudom a márkát már találtam is .


3# akkor jo szened van mert en az isszes posztot megneztem mindih nezem es csak olyat talaltam amin a “kid” szo latszodik es ha csak annyit irtam be nem talalt ra semmit....

2018. okt. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!