Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes a lányom, holnap kell...

7 hetes a lányom, holnap kell vigyem vérvételre. Amitől nagyon félek, mert még nem vittem szurira ugye csak két hónaposan kell Fáj ez nekik? Le kell fogni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Pont annyira fáj neki egy vérvétel, mint neked, szóval kB semennyire.

Nem azért fog sírni, mert fájneki, hanem azért, mert meg lesz ijedve (rajtad is érzi a félelmet).

2023. ápr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
ez pedig ilyen, sír megnyugtatod ennyi. Nekem most rossz mert másfél éves és már tudja mi jön és csak a tudattól sír, viszont utána játszótér és minden happy. Nem kell túlgondolni.
2023. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6 napos babaként kellett vinni a kisfiamat kontroll vérvételre. Ráadásul, a gyermekosztállyal ellentétben, ahol kézfejből vettek neki ehhez vért, itt a fejéből vettek. A férjem oda sem mert nézni. Én igen. Csak szúráskor sírt fel, de utána hamar megnyugodott.

Minket jobban megviselt.

2023. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ezek olyan jó ki álproblémák.
2023. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két hónapos koráig több tucat vérvételen, infúzión volt túl a kislányunk. Annyira fáj, kellemetlen nekik mint nekünk. Plusz ugye a macera, lefogás is zavarja őket. De nem horror ez basszus, egy vérvétel.
2023. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos babámat 2 hetente hordom vérvételre, hol a kézfejéből, hol a fejéből veszik. Inkább attól sír, hogy lefogják és macerálják. Esetleg, ha anyatejes, megkérheted őket, hogy hadd szoptasd közben, olyankor az enyémnek meg se kottyan, észre sem veszi. De nyugi, neked rosszabb, mint neki. :)
2023. ápr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom megse nyikkant pl. Munden gyerek más.
2023. ápr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!