Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkel kelteni egy 15hónapos...

Felkel kelteni egy 15hónapos babát ha tele van az orra?

Figyelt kérdés
Fel keltsem a kislányom kiszívni az orrát ha tele van? Iszonyúan fél az orrszívástól nem szeretném felzaklatni álmából de hallatszik a légzésén, hogy tele van az orra és nem szeretném, hogy baja legyen. De csak az egyik orrlyuka. Abból egésznap folyt a takony mint a víz.
2023. ápr. 5. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a vizessel az a baj, hogy ennyi erővel 5 percenként lehetne szívni, mert rögtön újratermelődik...nagyon rossz, mi is épp benne vagyunk, a lányom nagy cumis is ráadásul, nem kap levegőt. Én nem keltem fel, csak ha megébred, sír, akkor gyorsan egy szívás (hisz már szinte mindegy) és alszunk is vissza. Ami nálunk bevált, az a hanyattfekvés, akkor lecsorog neki hátra a nagyja, és nem tortyog annyira. Plusz alvás előtt befújok neki Nasivin babyvel, az mérsékli valamennyire ezt a vizeset is.
2023. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem keletném, ha zavarja úgyis felébred rá. Este en is nasivin babyvel szoktam befujni neki, az összehúzza a nyálkahártyát és viszonylag jól eláll az orrfolyás tőle.
2023. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy keltem fel, örülök ha alszik. Én sem örülök, hogy liftezik az orrában a cucc, de ha egyszer elaludt akkor sem kelteném fel ha pisztolyt tartanak a fejemhez 😅
2023. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nasivin baby orcseppünk nekünk is van de 1ft-ot nem ér mert az a kis csepp ami abból kijön semmit nem használ. Orrspray nincs ebből babáknak?
2023. ápr. 5. 22:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
15 hósnak már mehet a nasivin kids, az már inkább orrspray mint csepp (a baby sztem se ér semmit)
2023. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy keltenem fel. Mi baja lenne attól, hogy tele van az orra? Maximum felkel rá, úgyhogy felesleges felkelteni.
2023. ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nasivin spray van , de lehet akkor az nem baby, hanem kids. 1 éves kora óta azt használom, napi 2 alkalommal, a 2 alvás előtt. Nem hiszem hogy ne lehetne. Gyógyszerész ajánlotta.
2023. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen utánna néztem a kids-nek, hogy egy éves kortól lehet használni. Veszek is. Köszönöm a válaszokat. Még egy olyan kérdésem lenne ha a kedve jó de tényleg nagyon folyik az orra ti ilyenkor kiviszitek sétálni/játszóra vagy inkább otthon maradtok?
2023. ápr. 6. 08:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs láza, mindig kiviszem, és kint soha nem folyik az orra, és kidugul. Szóval jobb neki a levegőn. Akár egy nap többször is. Viszont játszira nem viszem, nem akarok más gyereket lefertőzni direkt. Olyankor babakocsival megyünk sétálni, abban pihen, de levegőn van.

Otthon is szellőztess gyakran keveset tárt ablakkal.

2023. ápr. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8. Ha nincs rossz kedve, nem nyűgös persze viszem. A friss levegő nagyon jót tesz ilyenkor. Ha nem mentek le is szellőztess sokat!
2023. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!