Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatja ezeket a kiütéseket?

Mi okozhatja ezeket a kiütéseket?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem őket észre először. 9 hónapos a babám, nem váltottunk fürdetőt, mosószert, tápszert, nem használunk öblítőt, krémeket. Csak az arcán vannak ezek a kis pöttyök, a testén egy darab sincs. Eszik mindent, amit mi, de újat nem adtam neki mostanában.


[link]


2023. ápr. 6. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor lett ilyen az arcom, amikor tofut ettem. Allergiás vagyok rá, mint kiderült.

Nem viszketett, csak ott voltak ezek a kis putyuk. Valamilyen krémet kaptam rá, 2-3 nap alatt elmúlt.

2023. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Izzadságtól is lehet meg fogtól is..
2023. ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Figyelem akkor, hogy esetleg valami allergia okozhatja - e. A foga most éppen nem jön, most jött ki 4 is. Izzadtság lehetne, de pont az arcán vannak ezek a pöttyök, ahol kevésbé izzad, máshol meg nincs. Na mindegy, nem tűnik komolynak, ha nem múlik el, akkor megmutatom orvosnak.
2023. ápr. 6. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!