Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szép az Alexandra név?

Szép az Alexandra név?

Figyelt kérdés

Nekem azért tetszik, mert több beceneve van: Alex(a), Lexi Szandra, Szandi.


Ezek közül melyik a legjobb?



2023. ápr. 6. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Lexi
Szandi
Alex(a)
44 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos
2023. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Alexa teljes névként jobban tetszik, de az Alexandra sem rossz.
2023. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az Alexa tetszik, es ennel jobban nem becezve (a Szandi nagyon nem tetszik). Az Alexat viszont en szivesen adtam volna is, ha lanyom szuletik.
2023. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a Lexi tetszik nagyon.
2023. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Tök fura, nekem középsuliban két Alexandra nevű osztálytársam is volt, és az egyiket Alexáztuk, a másikat Szandráztuk. Vagyishát nem mi döntöttük ezt el, hanem nyilván ők használták így 😃 Egyébként szerintem rendben van az Alexandra név és a fent említett két becézése is, de a Szandi és a Lexi nekem se tetszik. Megjegyzem a két osztálytárs is rosszul volt ezektől a változatoktól.
2023. ápr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sosem tetszett.

A 90-es években nagyon felkapott volt.

2023. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Szandi vagyok. Nem szeretem, de még mindig inkább ez, mint az Alexa, mert az egy külön név, vagy a Lexi, mert az meg kutyanév. A Szandrával semmi bajom, de Szandra nap is van külön. Az Alexandra becézése tehát a Szandi, akinek ez gondot okoz, akkor adja külön névként a szerinte becézett verziókat.
2023. ápr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
6-ossal értek egyet, nekem anno 4 Alexandra nevű osztálytársam is volt. Rettenetesen elcsépelték akkor. Egyébként nálunk mind a 4 lányt Szandinak becézték. Most felnőttként is van 2 Alexandra ismerősöm, mindketten a Szandrát használják. Az Alexa szerintem is inkább külön név, és azt lehetne Lexinek is becézni.
2023. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szép név. Nekem a Lexi becézése tetszik, de a legtöbbeket Alexának vagy Szandrának becéznek ezzel a névvel az ismerőseim közül. A Szandra még jó, a Szandi nekem nagyon-nagyon nem tetszik (mintha a lábbelit becézném).
2023. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Lehetne egy fokkal kevésbé sértően nyilatkozni a Szandik nevéről? Nem ők választották, ugye. Köszi, bammeg.
2023. ápr. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!