Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikreknek Alexa és Alexandra?

Ikreknek Alexa és Alexandra?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm,aki az ikreinek az Alexa-Alaxandrát szeretné adni.Az Alexát Lexinek,az Alexandrát ,Szandinak vagy Szandrának becézné.Mit gondoltok erről?Van még ismerősöm akinak a kislányát Amira Alinánanak hívják,vagy a két kislány Szonja és Szófia(amik rokon nevek).Bár az első kettő a meglehetősen fura,a Szonja-Szófia elmegy.Ezzel nem bántani akarok senkit csak úgy érdekesnek talalálom.Ti ismertek ilyen "fura nevűt"?Esetleg vkinek ilyesmi nevű a gyereke(i)?
2015. okt. 4. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ikreimnek biztosan nem adnék mégcsak hasonló nevet sem. Így is sokat fogják hasonlitgatni egymáshoz őket...
2015. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk is így van. Van egy ikertestvérem aki Bianca. Én Blanka vagyok. Sosem volt gond a nevünkkel kapcsolatban, sosem keverték.

19/N

2015. okt. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
9%
Lehetne több fantáziád.
2015. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de utolso nem ertem mi bajod,nem en nevezem el igy oket...
2015. okt. 4. 13:13
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Apámnak az egyik barátjának az ikreit Hunornak és Magornak hívják.
2015. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A játszón találkoztunk nemrég két kislánnyal, tesók voltak, 5 és 2,5 évesek. A nagyobbat Liliannának, a kicsit Liliánának hívták. Ez kb. ugyanaz, mint az Alexa-Alexadra páros, de ott még durvább, hogy egykorúak. szerintem próbáld meg lebeszélni.
2015. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
szinte ugyanaz a két név... szerintem nem jó ötlet, sőt! erre szokták felnőtt korban mondani, h "de kretének voltak a szüleitek" :-). igen, tudom, hogy nem te vagy az
2015. okt. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Én sem adnám ezt a két nevet tesóknak. Akkor már legyen Szanda és Alexa.
2015. okt. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha nagyon ki akarsz velük cseszni, akkor Uru és Huru :D
2015. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én tuti nem adnám ezt a párost...akkor màr inkább Alexa-Szandra párost adnám.


Egyébként Szofia-Szonja ikreket én is ismerek, de szerintem ezzel nincs baj :)

2015. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!