Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet a gyártási számunk...

Hogy lehet a gyártási számunk a bevont Vigantol cseppek között, ha állítólag Mo-n nem hozták forgalomba? Lent a link.

Figyelt kérdés

[link]


Lehet, hogy már "unalmas" a kérdés, de én akkor is aggódom, mert a gyártási számok között megtaláltam a miénket is! Most akkor mi az igazság? Mennyit ártott vajon a babámnak, akinek épp most fogyott el egy egész üveggel?!


2010. okt. 8. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A felsorolt gyártási számúakban csak LEHETséges, hogy esetleg van olyan kioldódott anyag, de nem ezekben találták azt a bizonyos "szennyeződést". Ezekben csak LEHET, ezért inkább nem adják el a még bent lévőket a készletből.
2010. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezeket vonták be, tehát a Magyarországon forgalomban lévőket. Mindet. De a szennyeződés ezekben nincs jelen, de mivel gumispipettájúak, a biztonság kedvéért kivizsgálják ezeket is. A babákra nézve nem ártalmas, mivel a gumiból kioldódó szennyeződés "csak" bűzt okoz a Vigantolban! Nincs mellékhatása.
2010. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma kérdeztem rá a gyógyszertárba. A szennyezett Vigantolok nálunk nem kerültek forgalomba, de bevonják őket és megszüntetik a gumipipettásat. Nyugodtan adhatod, a miénk is egyébként rajta volt a listán.
2010. okt. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Off:

Nekünk pár nap múlva elfogy a vigantol, szerettem kiváltani a következőt, de nem kaptam a bevonás miatt, viszont mást nem kaptunk helyette. Mit adjak a lányomnak? Járt más is így? Mivel pótolja v. nem pótoljátok? A gyógyszertárban még semmi infot nem mondtak arról, hogy mikor lesz ismét kapható....

köszi, ha valaki tud segíteni

2010. okt. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ma szólt a védőnőm hogy ne adjam a lányomnak, egyébként 18 hónapos és egész eddig ezt kapta. A patikában cseréltessem ki azt mondta. Meg azt hogy egyébként semmi baja nem lesz tőle továbbra sem, de azért hogy megnyugodjunk inkább ne adjam.
2010. okt. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!