Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babák?

2 hónapos babák?

Figyelt kérdés
2 hónapos babák szokásaira lennék kívancsi (alvás, mosoly, gagyogás, evés ivás (tápszeres a lányom) illetve arra, hogy milyen “játékokat” ajánlotok? Pl. szines plüss, ma terveztem menni venni neki forgót az ágyára, bár nem tudom mennyire érdekli majd:)
2023. ápr. 17. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

A forgó az jó ötlet lehet meg az interaktívkönyv.alvás változó mimden babánál,inni nem hiszem hogy fog elég a tápszer,de megkínálhatod vízzel

Evés kb 3 óránként még simán jó

2023. ápr. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon sokat iszik a lányom
2023. ápr. 17. 16:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj :)
2023. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam anyatejes, még csak most kínálom vízzel 6 hónaposan (egyelőre azt hiszi, köpködésre van 🙈), így erre nem tudok válaszolni. Enni igény szerint evett, de ilyenkorra már beállt egy kb 3 óránkénti intervallum. Nála ez idő tájt volt egy időszak, amikor napközben nem nagyon akart aludni, csak rajtam, éjjel viszont 1 ébredéssel végig aludta 19-7ig (mára azt az egyet is elhagyta). Mosolygás és gagyogás (inkább sikongatások) már volt ilyenkor, a ritmikus mondókákat nagyon szerette. Ha jól emlékszem, ennyi idősen a forgója még nem érdekelte, de később nagyon megszerette. Játékból a kontrasztos képeket szerette nagyon, meg a fényeket nézni (pont karácsonykor volt 2 hónapos, tele volt a lakás színes égőkkel). 😊
2023. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne adj neki vizet!!! Teljesen kielégíti minden igényét a tapszer! Vedono, gyerekorvos nem szólt emiatt?


Amúgy 2 honapos kisfiam, szeret nézelődni, szereti a színes, világító dolgokat, de leginkább az arcokat és a nővére hangját. Visszamosolyog, elnyújtott hangokat ad ki. Szeret hordozokendobol nézegetni, kézben lenni, babakocsizni, adamo hintazni, igazából mindent, nagyon nyugis baba.

2023. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Védőnő, és az orvos mondta hogy kapjon vizet!
2023. ápr. 18. 14:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valtsd le őket
2023. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Énis adtam a fiamnak vizet néha néha ivott is és nem.evett kevesebbet.

Főleg hogy nyári baba :)

2023. ápr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!