Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos baba nem ismerne...

6 honapos baba nem ismerne fel, hogy en vagyok az anyukaja?

Figyelt kérdés
Ne kovezzetek meg legyszi, de valakinel volt olyan, h azt erezte, h az 5-6honapos babaja mintha nem kulonitenè el, h te vagy az anyukaja? Vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg, reggel is megyek oda es mintha nem orulne annyira nekem , de ezt erzem neha az apukajaval is, h jon szembe pl az utcan es mintha nem ismerné fel egybol es nem orul olyan nagyon. Kicsi lenne mèg vagy nem tudom, masnal volt ilyen, aggodok neha ex miatt.
2023. ápr. 22. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

Nemis lát még messzirw :)

Ha közel vagyse mosolyog?

2023. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom,az én fiam Rám máshogy néz, és azonnal mosolyog,egyszerűen látszik Rajta,hogy imád. Persze apját a tesóit a nagyszüleit is nyilván, mwg amúgy is mosolygós, de Nálam érezhetően más.
2023. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Asszem,talán a Brad Pittnek van ilyen, hogy pl neki nem jó az arcmemóriája, és néha ráköszön egy ismerős, és nem ismeri fel ,és kellemetlen. És asszem mintha olyat mondott volna, hogy ha a tükörröl nem tudná,hogy az egy tükör , akkor saját magát sem ismerné fel amúgy; tehát hogy a saját arcát.
2023. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
*És asszem néha asziszik, hogy bunkó, mert pl nem ismeri fel a másiknak az arcát, és akkor asziszik, hogy pl vmi gőgből nem köszön egyből, pedig nem, egyszerűen csak nem ismeri fel az arcát.
2023. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Regen en is azt lattam, h ram mashogy nez, ha az apukajanal volt akkor is jobbra nezett, h engem nezzen, de valahogy mostanaban olyan mas ez az egesz. Reggel is ha megyek oda a kisagyhoz mindent nez a falon az arnyekot, a beszurodo fenyeket, nem tudom, annyira aggodok, m a 6honapos statuszon a vedono is megijesztett, h nem igazan erdekeltek a szemelyek, h ot is rovid ideig nezte, ra pl nem mosolygott vissza. Valahogy mintha engem nem kulonboztetne maeg masoktol, de remelem csak rosszul erzem v nem tudom. #2 a te kisfiad mekkora most? Koszi, h irtatok
2023. ápr. 22. 13:33
 6/11 anonim ***** válasza:
9%

*most az jutott eszembe, hogy pl filmforgatáson esetleg pl nem tudja, hogy aznap pl kivel találkozott már a stábból, és kivel nem.


De én nem tudom ezeket, remélem, jól írtam mindent, ha nem , akkor bocsi akkor.

2023. ápr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Vizsgáltasd meg a szemét és a fülét. Már maga a láttodra is "röpülnie" kéne-amikor a kis kezük és a lábuk mozog, és látszik rajtuk, hogy örülnek..de mivel azt írod, hogy nálatok ez nincs, igy..kéne egy vizsgálat..


3 gyerekes anyuka vagyok, és mindegyik gyereknél már ebben az időben volt. Sőt 2-2,5 hónapos koruk óta mosolyogtak..


Szóval amit leirtál ott valami nem az mint aminek kéne lennie..

2023. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
7+ Ha meg már a védőnőnek is feltünt,aki rendszeresen jár hozzátok akkor ott van valami..
2023. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Vagyok.Az enyém 4 hónapos most, de már jó régóta így van kb 6 hetes korától mosolyog. Ha meglát jár keze lába, sokszor gagyog is,hatalmas a boldogság.
2023. ápr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, fura. Nálunk a 6 hónapos fiam akkor is nevet és hadonászik mindenével, amikor az apja a munkából felhív telefonom videochaten.
2023. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!