Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fakopáncs Fajáték webáruházról...

Fakopáncs Fajáték webáruházról vélemények? Szépek a játékok, kidolgozottak, nem szálkásak?

Figyelt kérdés
Olyanok mint a képen?Mennyi idő alatt hozták ki?
2010. okt. 9. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A szallitast nem tudom, mi boltban vesszük, de nagyon jok, tenyleg!
2010. okt. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még csak személyesen vásároltam ott, de nagyon jók, szépek, biztonságosak a játékok, olyanok, mint a képen. Rengeteg játékunk onnan van. Csomó nagyáruház, pl. Brendon is árulja, csak jóval drágábban.. Megéri tőlük venni. A kisfiam kedvenc játéka pl. a cirkuszos játék, ahol rudakra kell feltenni a formákat.
2010. okt. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért,de sokat segítettél,ugyanis a karácsonyi ajándékok nagy része innen lesz megvásárolva.Köszi szépen:-)))
2010. okt. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem írtad e ezt,kedves utolsó,nekem is írtóra tetszik,ma rendeltem is jónéhányat belőle,most 15% kedvezmény van a végösszegből.Imádom,már mióta keresek ilyen játékokat,amik örök darabok,már az én gyerekkoromban is voltak,és nagyon szerettem őket!Sztem ezek sokkal értékesebbek,mint akármelyik bébitaxi,meg járássegítő..
2010. okt. 9. 23:09
 5/8 anonim ***** válasza:
szia!utolsó hozzászóló vagyok.megírnád mi lett a tapasztalatod a rendeléssel kapcsolatosan,minden rendben volt?
2010. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Abszolút minden rendben volt,egyik nap leadtam a rendelést,2 napra rá már itt volt,értesítettek smsben,emailben h mikor hozzák(azt írták 8 és 16 óra között jön a futár és 8.15 kor már itt volt,100kmre vunk Pesttől).Utána kaptam még egy smst,emailt,h átvettem az árut.Ráadásul akkor volt 15 % kedvezmény minden játékra+még a szállítási díjból is lejött 15 %.Nagyon meg voltam elégedve a játékokkal is,valóban szépek,kidolgozottak,ugyanolyanok,mint a képen.Esetleg annyi,h nekem kisebbek voltak,mint amilyennek a képről ítéltem őket,de végül is az árukból gondolhattam volna(nem voltak drága játékok).Szóval én nagyon elégedett voltam mindennel,ajánlom neked is.
2010. nov. 3. 10:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és nemrég küldtek vmit emailben h van vmi törzsvásárlói program,kedvezményekkel.
2010. nov. 3. 11:45
 8/8 anonim ***** válasza:
köszönöm,hogy megírtad a tapasztalatod,akkor én is bátran rendelek tőlük:-))
2010. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!