Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babavizet, amire rá van...

Ha a babavizet, amire rá van irva, hogy ki kell forralni, es nem teszem, mi baja lesz tole a babanak? Az buborekokat tartalmaz? Nem fog fajni a hasa tole?

Figyelt kérdés
2010. okt. 9. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A babavíz biztos, hogy nem buborékos... ha rajta van, hogy fel kell forralni, akkor az is rajta van, hogy felbontás után mennyi idővel... Azért, mert bizonyos idő elteltével belekerülhetnek mindenféle mikroorganizmusok, amik akár gondot is okozhatnak... pl. hasmenés.
2010. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én hűtőben tároltam, soha nem forraltam, és soha semmi baja nem volt tőle. Szentkirályi mentessel ugyanígy csináltam, attól sem volt soha baja.
2010. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nem fog.

és janat veszek, sosem forraltam 24 óra eltelte után sem a nyitástól számítva, hűtőben sem tárolom, ezt 3-4 hónapja csinálom, semmi baja, most 8,5 hós

2010. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!