Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mivel foglalja le az 1...

Ki mivel foglalja le az 1 éves babáját?

Figyelt kérdés
Már nem tudok mit kitalálni a kisfiamnak, mostanában semmi sem jó neki. Az ölemben akar lenni folyamatosan. Sír ha nem tudom egyből felvenni, amikor ő akarja. Nem könnyű már hurcolni a 11 kg-ját de nyilván felveszem, mert nem szeretném sírni hagyni. Ki mit játszik a babával, ami leköti egy ideig?

#játék #baba #1 éves #Ölben akar lenni
2023. máj. 5. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

- Hagytam, hogy kipakolja a zoknisfiokot, meg amuanyagedenyes szekrenyt a konyhaban.

- Felkockazott krumplit pakolt kanallal egyik edenybolamasikba akar fel oran keresztul.

- Hintazott-rugozott az Adamo-hintaban.

- nyers spagettiket szurkalgatott a tesztaszuro lyukaiba

- eldugtam neki dolgokat nyilvanvalo helyekre, o meg megkereste

- felvettem a hatamra csatos hordozoban, es setaltunk

2023. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kiontom a szoba kozepere a nagy doboz jatekat,es egy jo ideig elszoszmotol a jatekokkal.kimegyunk az udvarra,megnezzuk a kutyat,megkeressuk a macskat.

A legujabb erdekesseg az utcaban elhalado auto.az ablakban kell allni(o all az ablakparkanyon )es lesni az autokat.

Van elektromos autoja,belerakom es kocsikazunk.elmegyunk setalni.

Maszik,jarkal pakolgat

2023. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A konyhában mindig "segít". Adok neki edényt, fakanalat, szűrőt, kotyogós kávéfőzőt, kanalat, ilyesmit.

Vagy 2 műanyag tálat, egyikbe száraz tészta, a másik üres, abba pakolja át. Vagy a kotyogósba szokta. :D

Kipakolja a konyhai fiókokat, amiben a műanyagok vannak.

Könyveket nézegetünk.

Formabedobózik, karika piramissal játszik.

Mostanában szoktunk zsírkrétával rajzolni, vagy kint az udvaron aszfalt krétával.

Kint buborékot fújok neki, honokozunk, csúszdázik, hintázik. Sétálunk, szedünk kavicsot, botot, falevelet, virágot.

2023. máj. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!