Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a leghasznosabb, amit...

Mi volt a leghasznosabb, amit baba látogatóba kaptatok?

Figyelt kérdés
…és a leghaszontalanabb?
2023. máj. 9. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Leghasznosabb a kaja volt, és szinte minden csörgő, babakönyv stb babajáték haszontalan volt.
2023. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A leghasznosabbak az egyszerű bodyk voltak. A rövidujjúak gyakorlatilag bármilyen évszakban hasznosak és az elején az egyik babám állándóan bukott. De amúgy is szerintem fogyóeszköz az első évben.

A leghaszontalanabb talán a Pampers és a Libero termékek, mert mindkét gyerekem kipattogott tőlük. De persze ezt az ajándékozó nem tudhatta. Meg a nagyon cuki, de hordhatatlan ruhácskák (pl. újszülöttnek tüllszoknya).

2023. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos: kicipzározható bundazsák a hordozóba. Haszontalan: kiboríthatatlan csodatál a teleshopból, amit az uram (nem is a gyerek :D ) az első mozdulattal kiborított.
2023. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Hasznos. Hát pl a sudocrem, tusfürdő és a csokiiiii. Sok csokit kaptam, az első 1-2 hétben zabáltam őket szó szerint úgy kívántam.


Haszontalan a pelus. Pampers szintén, szintén nem bírta a bőre.

Játékok, ruhák. Temérdek ruhát halmoztunk fel a szülés elött, innen is onnan is örököltünk. És akkor még hozták jópáran 😅

Illetve két rokon hozott főttkaját. De 1-1 heti mennyiséget.

Én simán főztem az első naptól, nem kellett volna. Ráadásul olyan kajákat, amiket vagy nem szeretek, vagy az ízükkel volt bajom.

2023. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

Hasznos: dm-es utalvany, 68-as meretu rovidujju bodyk

Haszontalan: pluss alvos nyul, nagyon kismeretu babazokni

2023. máj. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

Hasznos: utalvány, babajátékok

Haszontalan: olyan pelenka, amit nem használunk; ruhák, amikbe mire belenő már nem lesz aktuális az időjárás miatt.

2023. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekünk hasznos volt: pelenka, textil pelus, nedvestörlő csomag, minőségi puhatalpú cipő


Haszontalan: ahogy írják, minden kis plüss, rágóka stb..

2023. máj. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A ragoka helyett viszont a ragcsalanc sokaig hasznos volt
2023. máj. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hasznos: törlőkendő (bár abból csak 1 csomaggal kaptunk, amit használunk, amúgy volt 2 haszontalan is, amit sajnos egy az egyben ki is dobtam, illatosított), nagyobb bodyk, ajándékutalvány


Haszontalan: pelenka (nem vált be a Pampers, nem kérdezték előre), kis zoknik, talpas nadrág (utáltuk, ami derékban jó volt, hosszra nem és fordítva)

2023. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hasznosak voltak a DM meg a Rossman utalványok.

Haszontalant nem kaptunk, mert mindenkit megkértem, hogy legyenek kedvesek és ne vegyenek semmit, mert egy csomó dolgot beszereztem előre, ruhákat kaptunk egy kamionra valót, minden mást meg majd veszünk mi, de ha nagyon akarnak akkor utalványt hozhatnak.

Ha meg nem hoznak semmit, csak magukat, annak is nagyon örülünk :)

2023. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!