Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lány név tetszik...

Melyik lány név tetszik passzolna a vezetéknévhez a legjobban?

Figyelt kérdés

Vezetéknév: Szabó

Nevek: Lili, Olívia, Dorina, Krisztina, Blanka, Eszter, Noémi, Júlia, Johanna, Kitti, Alíz, Hanna.

Nehéz választani.

:)



2023. máj. 10. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Az Olívia nem igazán, hiszen a vezetéknév is O-ra végződik.

A többi az mind jó hozzá. Saját vélemény, hogy a Lilit meg a Hannát semmiképp nem adnám. A Lilit azért nem, mert szeretném megtisztelni a gyerekem azzal, hogy ő dönthesse majd el, ki az aki becenéven szólíthatja. A Hannát meg azért nem, mert annyi van hogy bőven sok is, lassan minden 3. kislányt így hívnak.

A Noémi tetszik legjobban, szerintem nagyon szép név.

2023. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez lenne a sorrend: Johanna, Noémi, Eszter, Krisztina, Júlia, Lili.

Az Olívia is nagyon tetszik, de a két egymás melletti O miatt nem adnám.

Dornia, Blanka, Kitti, Alíz - ezek nekem személy szerint nem tetszenek, de a vezetéknévhez passzolnak. A Hannát a gyakorisága miatt nem adnám, de az is passzol.

2023. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Olívia nem, azért, amit 1 irt (pedig nagyon tetszik)

Nekem egyedül a Dorina nem tetszik.

Ilyen gyakori vezetéknévhez valami ritkább keresztnevet választanék. Így sajnos a Lilí is kiesik. (Még az Eszter, Noémi, Kriszti, Julia, Hanna.)

A ritkabbak közül nekem talán az Alíz tetszik a legjobban. Meg talán a Blanka és a Johanna lenne az első 3-ban.

2023. máj. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül gyakorlatilag bármelyik jó hozzá. Én hosszabbat választanék ilyen gyakori vezetéknévhez. Johanna pl nagyon szép. Vagy Sarolta, Bernadett, Izabella, Viktória, Ingrid.
2023. máj. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szabó Olivia (szerintem nem folyik egybe)

Szabó Júlia

Szabó Johanna

2023. máj. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Szabó nagyon egyszerű, gyakori szóval szinte bármi megy hozza
2023. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Noémi.
2023. máj. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bármelyik illik. Innentől egyéni ízlés alapján válassz. Nekem Blankám van, így az van az első helyen nálam. De tetszik az Alíz, a Noémi és az Eszter is, a többi nem annyira.
2023. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Noémi és a Kitti tetszik hozzá a legjobban, olyan aranyos nevek. De igazából ehhez a vezetéknévhez bármelyik nyugodtan választható, adható, talán csak a Szabó Olívia kicsit döcögős a két o betű torlódása miatt.
2023. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szabó Alíz
2023. máj. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!