Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 12hetes, ebben az...

Babám 12hetes, ebben az időben rettegek attól, hogy beteg lesz. Mit tegyek, hogy ne aggódjak ennyire? Azonkívül hogy felöltöztetem?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

ne aggódj ennyire én is agyonaaggódtam magam feleslegesen

márciusi babóca volt, hósesében született a leányzóm és mire hazajöttünk sütött a nap

nem kell agyonöltöztetni hűvösebben jobban elvan a baba mintha IZZADNA a betegségektől úgyse tudod megvédeni

kap majd védőoltást meg ha szoptatod és egészséges nem lesz ő beteg csak nyugi

bár mi tápszeresek voltunk, nincs semmi baja

csak nyugi

2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szoptasd!!! Az anyatejben benne vannak a te szervezeted ellenanyagai. Azok, amik Téged is megvédenek a betegségektől. (Ezért nem beteg olyan gyakaran egy felnőtt, mint egy gyerek.)Őt is meg fogják védeni. Ki sem lehetne találni jobb ellenszert.
2010. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne öltöztesd túl, mert ha megizzad, csak könnyebben megfázik. A tarkójánál tudod ellenőrizni, hogy melege van vagy fázik.
2010. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen szopizik,csak én mégis félek:)
2010. okt. 10. 15:02
 5/8 A kérdező kommentje:
neki a kis keze meg a lába sokat hideg,éjjel főleg,miért?
2010. okt. 10. 15:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez természetes. Azért van, mert a pici babáknak még nem tökéletes a vérkeringésük. Ne alapozz a kezének és a lábának a hidegségére. Mindig a tarkóját nézd! Ha nyirkos, nedves, akkor melege van és izzad. Ilyenkor azonnal öltöztesd át, adj rá száraz ruhát, mert pont attól tud megfázni, hogy rajta van a nyirkos, átizzadt ruhája.

Ha száraznak, de hűvösnek érzed a tarkóját, akkor fázik, és rá kell adni még egy réteg ruhát.

Akkor tökéletes, ha szimplán melegnek érzed a tarkóját. Akkor se nem fázik, se pedig melege nincs.

2010. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne félj:)

legyél vele minél többet a levegőn, az a legjobb immunerősítő, és majd nem fog minden szellőtől ágynak dőlni!

Ne öltöztesd, ne bugyoláld agyon a sétákhoz sem! 1 réteggel több legyen a babán, mint rajtad és az úgy pont jó!


Minkét fiammal rengeteget levegőztünk, nemis betegesek!

2010. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám 10 hetes és én is mindig félek.Minden nap viszem sétálni és végig azon jár az eszem,hogy most jó e neki,de mivel mindig mozdulatlanul fekszik ezért gondolom,hogy igen,meg utána mindig megnézem a hátát és még soha nem volt nyirkos,de hideg se,pedig én inkább 2 réteggel többet adok rá.Ma elbeszélgettem magammal,hogy nem kéne ennyire ráparáznom erre a kérdésre,de még ennek ellenére is mindig félve indulok vele sétálni.Azzal vigasztalom magam,hogy majd ez elmúlik és egyre rutinosabb leszek.Sokszor már hülyének érzem magam,hogy ennyire aggódok,de ezek szerint nem én vagyok az egyetlen ezzel a problémával.
2010. okt. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!