Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etelka névről mit gondoltok?

Etelka névről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Etel/Etelka.

2023. máj. 16. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
81%
Régimódi
2023. máj. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szép,én adnám. Szivesen viselném ezt a nevet. Becézni nem becézném, szerintem ennek nincs jó becézése (Etel,Eta,Etus,Eti, Etci, Etici, Eci, Ecike, Ecus, Etike, Ete szerintem nem jók, még az Etkó-n gondolkodok,hogy lehet-e jó, meg még az Elka -n.); de becézetlenül szerintem gyönyörű. Meg még azért lehet, hogy raknék mögé még egy kicsit keményebb nevet másodiknak, az már tök mindegy, hogy mi, mert úgyse azt használja, csak passzoljon oda. Pl Valéria. Amúgy tehát, gyönyörű az Etelka, csak lehet, hogy így önmagában túl lágynak , túl kedvesnek hat, nehogy "visszaéljenek vele". Szóval lehetne mellette még egy picit keménységet sugárzó második keresztnév is, hogy ne vegyék őt "palira" ---ez nemtom itt jó szó-e, de remélem; érthető, amire gondolok. De amúgy szóval, az Etelka önmagában is király név,én imádom, de lehet,tennék mellé mégvalamit.♥ Pl tehát : Valéria, Angéla, Andrea, Tamara, Antónia, Barbara, Olívia, Mihaéla, Éva, Édua, Viola, Violetta, Zsófia, Zsuzsanna, Borbála, Alexandra, Anita, Lorentina, Bernadett, Jolanda, Johanna, Dorina, Leona, Melánia, Adrienn, Gerda, Apollónia,
2023. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 xp ali ***** válasza:
Nekem a ETA baszk terrorszervezet (függetlenségi mozgalom) jut mindig eszembe :D
2023. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!