Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE II. Zsoldosné Kele...

SOTE II. Zsoldosné Kele Etelka nevű szülésznőt ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Egyszer találkoztunk vele mikor körbevezetett a szülőszobán,mindent megmutatott, nagyon kedves volt, de nem mondott konkrétumot, hogy mégis mennyi lesz nála a szülés!Első baba lesz, abszolút nem vagyunk képben, hogy mennyit illik ilyenkor adni!Valaki esetleg ismeri, szült vele?Tapasztalatokat írjatok?Mennyit kér?Milyen?

Köszi a válaszokat! :)

37hkm


2013. febr. 7. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de csak majdnem tudok válaszolni a kérdésedre.

Én már másodszorra szültem a sote II-n, nem Etelkanal.

Több szobatarsam is nála szült, nagyon jókat mondtak róla, es én is csak azt láttam, h szülés után is bejárt hozzájuk, megkérdezni hogy vannak.

Szóval nagyon kedvesnek tűnt, es azt mondták jó volt szülés közben is.

Én a mi nagyon kedves, segítőkész szulesznomnek tavaly februárban 50-et adtam. De úgy gondolom, ez a felső határ.

Sztem, dönts aszerint, mit enged meg a pénztárcatok. Már az is nagy gesztus, ha a mai világban, pénzt tud vki adni.

De ha jóban vagy esetleg a dokiddal, én a helyedben megkérdezném öt. Amúgy is, gondolom ő ajánlotta.

Sokat számít egy jó szülésznő, mert ebben a kórházban azért szuleskor annyira kell a jó szó, mint egy falat kenyér.

Az orvosok rendkívül felkészültek szakmailag, ahogy a szülésznők is. Viszont a kórházi körülmények es a túlterhelt noverkek szörnyűek voltak.

Alig vártam, h menekuljek haza onnan, viszont orvosok profizmusa miatt leszámítva a szülés utáni szörnyű napokat, továbbra is ide szeretnék menni szülni.

El is tértem a targytol, bocsánat.

1 es 2,5 anyuka

2013. febr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én 4.én szültem az Etelkával és nagyon megvagyok vele elégedve.Sokat segített a vajúdás alatt,nagyon segítökész és kedves volt.Mivel eléggé rosszúl tágultam ezért kézzel is rá kellett segíteni.Ö is tágított és nem repedtem be ami elvileg azért nagy teljesítmény! elsö szülésnél meg föleg.(anyukámat 6helyen repesztette meg a szülésznö annó ugyan így)Sajnos a kitolási szakaszban derült ki h a pici feje túl nagy ezért meg kell császározni.Ö kötötte be nekem az infúziót.(eddig akárhányszor kaptam,mikor kivették pokolian fájt,most mintha bent se lett volna.)Úgyhogy szakmailag nagyon képzett szülésznö!Ugye mivel császároztak ezért én csak 20at adtam neki,de még így is bejött hozzám volt hogy naponta többször is..A sógornöm is vele szült és ugyan ilyen jók a tapasztalatai:)


Amúgy általában egy idösebb,szakképzettébb szülésznöknek 30-50között szoktak adni ha végig vezeti a szülést(mert végülis a legnagyobb szerepe a kitolási szakban lenne)Legalábbis nekem ezt mondták az okosok:D


Könnyü szülést nektek!!:)

2013. febr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki nála szült, esküszik rá. Én nem voltam a kismamája, de volt vele "dolgom" egyszer, és kifejezetten bunkó volt. Amúgy 30-40 a tarifa, az 50 tényleg felső határ.
2013. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2012 márciusban szültem vele!


Életem legjobb választása volt Etelka! Nagyon jó volt vele szülni! Kicsit katonás volt, de nekem az kellett! Nem is nyafogtam! 4 óra alatt megszületett a lányom, fogta a kezem, mikor nyomtam, buzdított, segített mindenbe, ha kérdésem volt válaszolt! Én 30ezret adtam neki, mert a dokim azt mondta ennyit kell! Szerintem kérdezz rá, de 40ezernél tuti nem kér többet! Szülés után, ha bent volt, feljött megnézett, mi van velem! Szóval nagyon tudom őt ajánlani! :)

2013. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!

Nekem is a dokim ajánlotta, de eddig csak 1x találkoztunk, akkor nagyon kedves, segítőkésznek, szimpatikusnak tűnt, sőt a végén megköszönte előre is a bizalmat!Kérdeztem hogy mivel fogunk tartozni, de mintha nem hallotta volna, nem válaszolt!

Első bab lesz, ezért fogalmam sincs hogy mennek ezek a hálapénzes dolgok, de Mi is 30.000-

.-ra gondoltunk max. (Nyílván még nem tudom mi lesz, hogy alakul az egész szülés)

Kedves utolsó!Megkérdezhetem ki volt az orvosod?Neki mennyit adtatok?

2013. febr. 11. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr. Ruscsák Mihály!

Nagyon jó volt vele szülni! 100 ezret adtam neki! Egyébként a dokim úgy mondta, h 90-120 között szokott kapni, így én mivel gyorsan szültem ezét 100 ezret adtam! A 30ezer szerintem tökéletes. Nem is kell belőle ügyet csinálni! :)

2013. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok.Nekem is Ruscsák Mihály volt az orvosom.Én tegnap voltam nála varrat szedésen és hát elvoltam ámulva milyen picike a heg!!A tesóm is császárral szült és neki nem lett ennyire kicsi és egyenes.Mi 120at adtunk neki a császár miatt + 15ezret mert ö még a mütöben kifizette az aneszteziológust.Nagyon jó doki:) majd a jövöben is hozzá fogok járni nögyógyászhoz.:)
2013. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!