Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan és mikor szokjunk le...

Hogyan és mikor szokjunk le az éjjeli fényről?

Figyelt kérdés
1 éves fiam azóta alszik jól és alussza át az éjszakát, mióta sólámpa világít nála egész éjjel. Attól félek, hogy nagyon hozzá fog szokni.
2010. okt. 10. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 1 éves.2 hónapja egyszerűen lekapcsoltam az éjszakai fényt.Nem keresi, ha egy picit is megébred.A redőnyt viszont nem engedtem le teljesen, így az utcai lámpa egy picit bevilágít.
2010. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs annak olyan nagy fénye, hogy le kelljen szoktatni szerintem. Én nem tudok sötétben aludni, pedig mikor kicsik voltunk, anyu mindig lehúzta a redőnyt. Utáltam, és utálom ma is. A baba miatt le van húzva a redőny, hogy ne ébredjen korán, de éjjelifény van.
2010. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk sokáig volt kislámpa, egész éjjel világított, de nem a baba miatt, hanem miattam, mert amíg gyakran ébredt éjszaka, amikor bementem nem akartam a nagy lámpát felkapcsolni, a kicsi lámpa kapcsolóját meg nagyon kellett volna keresgélni a sötétben, így inkább maradt a kislámpa felkapcsolva. Amióta rendszeresen átalussza az éjszakát, azóta nem kapcsoljuk fel, és sötétben alszik, sőt, mikor lerakom, ő kéri, hogy kapcsoljuk le a villanyt, hogy sötétben aludjon el. Tehát nem szokott hozzá, pedig én is tartottam ettől.
2010. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsótól megkérdezhetem hány éves volt amikor kérte, hogy kapcsoljátok le?
2010. okt. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!