Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája későn fordult,...

Akinek a babája későn fordult, későn is csinált minden nagymozgást? Gondot jelentett?

Figyelt kérdés

2023. máj. 28. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a későn?
2023. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hósan fordult, lassan alakult ki a kúszás, sokáig csak kézzel húzta magát. Nagyon hosszan mászott, közben már kapaszkodva lépegetett, de 13 hósan tette meg az első önálló lépést. Aztán még egy-két hónap kellett, hogy inkább két lábon járjon, mint négy.


Elvileg nagyjából határidőre megvolt minden, semmi sem számít megkésésnek, de lassúbb, mint az átlag. Nem jelzett problémát.

2023. máj. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
7 hósan forgott csak. Már baromira aggódtam. Aztán úgy beindult hogy mindent megcsinált utána hamarabb is :)
2023. máj. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
6 hónapos kora után gondoltam, azt írja a ‘nagykönyv’, hogy addigra már kell
2023. máj. 28. 23:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk minden csúszott, de számítottam is rá, mivel hamar szakemberekhez kerültünk, nem ment a szopás sem neki. Most is lemaradásban van a társaikhoz képest mozgás téren, szerencsére más területen viszont nem.
2023. máj. 29. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A lányom forgásban hozta a "nagykönyvet", éppen sikerült 6 hónaposan, mégis megkésett mozgásfejlődésű. 10 hónapos elmúlt mire kúszni kezdett, 13 hónaposan mászott. Ülni, állni, kapaszkodva lépegetni csak ezután. 18 hónapos elmúlt az első lépéseknél. Mindezt rendszeres korai fejlesztés mellett. Most 8 éves és a mozgása, egyensúlya körülbelül egy átlagos 3-4 évesé.
2023. máj. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia nem sietett ezekkel 8 hónaposan fordult át, és az égegyadta világon semmi baja. Gyorsabban fut mint az én fiam aki 8 hónaposan már bútorok mellett lépegetett. Egyidősek. Amint elindult olyan 15 hónaposan, hamarabb kezdett el ugrálni, indián szökellni, mozorozni, mászni magasra mint az én eleinte sietős fiam.
2023. máj. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

A fiam nem forgott

O abszolut kihagyta ezt.


De 10 honaposan mar lepegetett.

2023. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!