Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ha eddig normális ütemben fejlődik a babám, továbbra is így fog?

Vagy késöbb lehet gond ettől függetlenül?

3és fél hós, eddig mindent tud amit a védőnő kérdezett. Még nem forog semerre,de ha jól tudom azt még nem is kell tudja csak 2 hónap múlva kb. De most még nem próbálkozik vele,kicsit félek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: baba, forgás, nagymozgások, fejlődés, mozgásfejlődés, mozgás

febr. 18. 08:26  Privát üzenet  

A válaszok
Senki meg nem mondja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 18. 08:42 Privát üzenet

Bármikor lehet gond, de miért lenne? 3,5 hónaposan az összes (3) gyerekemmel a hasalással és a fejemeléssel küzdöttem. Mindegyik forgott 6 hónapos kora körülre, vagyis amikorra kellett.

Szerintem a középiskolai felvételi miatt még ne kezdj el aggódni... Tipikusan az az anyuka vagy, akinek ha nincs problémája, aggódnivalója, csinál magának. Nyugi. Élvezd az életet! 😊

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 18. 09:08 Privát üzenet
már megint egy paramami, kéne egy külön ilyen oldal a fekszós anyukáknak !

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 18. 09:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez normális fogyás tempó? Ha továbbra is így eszek fogyni fogok?
Az normális, hogy fülmosás után dugul a fülem továbbra is?
Verjem az asztalt az urológusnál, ha továbbra is fáj a herém, vagy szokjak hozzá, ez normális lehet?
Normális, ha a Kiltixről lekopik a fehér por, ami rajta van? Továbbra is hatékony?
Lányok, úgy örülök, hogy végre látok normális válaszokat, és ez nem egymás lealázását, ez jó. Lehetne továbbra is így?
8 hetes terhes vagyok a doki azt mondta január végén menjek vissza. Normális ez? Annyit mondott a 12 hetes uh-t majd a kórházban csinálják. Pedig nála is van uh és jeleztem is...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!