Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Tesco-s...

Mi a véleményetek a Tesco-s bodykról? Arra gondolok ami 3assával van csomagolva, és sima fehér. És a szintén Tesco-ban kapható rugikról?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 11:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szinte csak tesco-s body-kat hord a fiam születésétől kezdve; puhák, jó viselet, tiszta pamut. Én vettem mindig mintásat is, mert vannak nagyon jópofák.
2010. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

a body-k szuperek nem nyúlnak és kreativ anyukák is hasznát veszik - himzés festés bármi...-


rugik: csak azok a rugik váltak be amik szinesek a fehérek ugyanigy 3-asával csomagoltak- nagyon rövid a lábuk mi is megvettük hogy de jó lesz pizsamának aztán egy hétig se hordta mert amikor felül jó volt a lábai csak felhúzva fértek el benne..

a mintás rugik jók!

2010. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én vettem tescos bodykat. Jók, csak szerintem nagyon el vannak méretezve. FF márkát vettem (remélem jól emlékszem a nevére) és 6 hósan a 0-3 hónapos volt jó a kicsire..és nem egy kis termetű baba! Elég szélesek is. De én szeretem őket, ajánlani tudom. Rugit nem vettem ott.
2010. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Mi is szeretnénk majd mintás bodykat is venni, de amíg télen a rugdalózó alatt van, teljesen mindegy mintás-e vagy sem.

Jobb időkre nyárra, majd én is valami jópofa mintásat szeretnék nézni neki.

2010. okt. 11. 11:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legjobbak, születésétől veszem a kislányomnak, árba és minőségbe is nagyon jók, csak ajánlani tudom:)
2010. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem váltak be, mert nagyon szélesek. Pedig az én babám pocakos (most már 15 hónapos és még mindig), elég husis, de így is. Azért néha veszek egyet-egyet (nem a hármas csomagolásból), itthonra jó, hogy naponta 3-szor átöltöztessem, mert leeszi magát valamivel:-)

Ja, nekem az F&F márka is széles meg a Cherokee is.

Üdv:

Brigi

2010. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi éppen most vettünk,a múlt héten..én nagyon szeretem őket,de baromi drágák voltak most...:(10000 ft-ba került 6 db rugi és 10 db body.Régen nem volt ilyen drága,igaz,mi egy éves méretben vettük.
2010. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem, de nálunk is csúszás van a mérettel. Most 8 hónapos a fiam, és kb két hete kezdtük el a 3-6 hónapos méretezést használni...

Én nagyon szeretem azt a sima fehér hosszú ujjú body-t, fölé színes rövid ujjú pólót adok, és nagyon vagány a kisfiam benne! :) De a mintásak is nagyon jók, abból is szoktam venni.

A fehér egyszerű rugi nálunk sem jött be, valahogy olyan furán állt a kisfiamon.

De a tesco-s kisnadrágokat, pólókat is nagyon szeretem!

2010. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, szinte csak ott vásárolok neki holmikat. Egy gond van vele, mint ahogy már az előttem szólók is mondták: el van méretezve. Most hagyjuk el a 0-3-as méretüeket, akartam venni 3-6-igosat, de abba kétszer belefér a gyerekem... :) Mármint rugiba. Bodyt vettem 3-6-osat, és jó rá. És nem utolsó sorban nem nyúlnak, nem szakadnak könnyen és jól lehet őket mosni.
2010. okt. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szertem a tescos bodikat, rugikat.

Egyszer vettem , soha többet

kinyúlik, összemegy....

Inkább veszek kicsit drágábban, de sokkal jobb minőségűt.

Mondjuk tescoba sem járok-max évenet 1x-nem

véletlenül:-((((

2010. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!