Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigantol csepp helyett már...

Vigantol csepp helyett már Eurovit D vitamint adtak a babának. Eleinte adtuk is neki, de egy ideje nem kapja. 3 hónapos. Baj hogy nem kapja már? Ti minden nap adtok a babának?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 18:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Az én lányom most másfél éves, még mindig kap napi egy cseppet. Egyébként a 18 hónapos státuszon a védőnő kérdezte is, hogy ugye kapja még. Szóval még sokáig kell adni, ne hanyagold!
2023. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Figyeljetek erre jobban, mert tényleg fontos. Főleg, amíg ilyen kicsi. Mi úgy csináltuk, hogy du. 5 körül mindig volt egy szoptatás, akkor odajött a férjem és ő szólt, mert én tuti elfelejtettem volna. Kiskanálba fejtem pár csepp tejet, abba cseppentettük és úgy kapta meg. Egyáltalán nem tiltakozott (bezzeg a konakionnál...).


Nem valószínű, hogy nagy baja lett, az anyatejből is kap valamennyit (vagy a tápszerből is gondolom, de ahhoz nem értek). De fölösleges kockáztatni.

2023. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
De mi az oka? Őszintén kíváncsiságból.
2023. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

A Konakion az K vitamin. Azt hanyagoltátok? Konkrétan az agyvérzéstől védi meg a babát!!!


D vitamint meg még a 7 éves lányom is kap minden nap 4-5 cseppet (Vigantolt,ő mindig is ezt kapta. Igen, 7 éve. Neki muszáj).

2023. máj. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
D vitamint mindenkinek kell szedni de a gyerekeknek (nem csak a babáknak) különösen fontos meg a nagyobbaknak is érdemes minden nap adni! Szerintem pár hétig adhatsz 2 cseppet aztán utána újra egyet minden nap.
2023. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne baj. Talán szeretnéd, ha hiánybetegsége lenne a gyerekednek, vagy miért nem figyelsz erre?
2023. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Ilyenkor hol van a vedono ? Mert , hogy a legtobb mindenbe belepofazik kerdes nelkul, de amikor kellene, konkretan a gyerek veszelyeztetese eseten, akkor hol van ?

Kerdezo, ugye hallottal az angol korrol ? Nezz mar utana, epp most cseszed szet a gyereked csontjait!

2023. máj. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő nagyon fontos, ne legyetek már ilyen felelőtlenek. Minden nap kap az enyém is D vitamint, nehogy már ne lehessen neki beadni 1 cseppet.
2023. máj. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Értem és igazatok van, köszönöm

Hiba volt de szerintem nem olyan tragédia, mint ahogy néhány anyuka írta mert ez előtt is fel nőttek a gyerekek D vitamin nélkül is, persze jó hogy már van ilyen és nyilván nem az ókorban élünk de 17# szerintem ez túlzás volt de igazatok van, mostmár naponta kapja a baba.

2023. máj. 30. 07:16
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap,amíg újra el nem felejtitek ..mert szerintem nem volt különösebb oka,hogy nem kapta csak az hogy elfelejtettétek beadni...
2023. máj. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!