Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen nagyszülőkkel mit lehet...

Ilyen nagyszülőkkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3hónapos nemsoká, átmentünk a nagyiékhoz aki míg én egy fontos hívást intéztem megetette omlettel a gyereket. Hiába mondom neki, hogy még késöbb kezdenénk, a válasz az hogy, de nem szerinte azt úgy kell ha nem akarom, hogy allergiás legyen, nekem is adott 3hósan, 6hósan meg a nokedlis pörköltet faltam és itt vagyok egészségesen. (csak koleszterin és vérnyomás problémáim voltak már gyerekkoromtól). A probléma azzal hogy nem viszem át az lenne, hogy betoppanna mert egy utcányira lakik.
2023. máj. 30. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Jezusom. Tobbet ne he hagyd vele egyedul. Fel evig anyatej/tapszer az ajanlas.
2023. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Velem ezt azért nem meri többet megcsinálni, mert a sarkamra álltam, kikeltem magamból, nem a gyakorin pityeregtem. Amíg nem vagy határozott és nem fekteted le a szabályokat és határokat, az ilyen rokonok még többször is semmibe fogják venni, hogy te vagy az anyja a gyerekednek. Máskor is, máshogyan is elnyomnak, mint a csikket.
2023. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2perc volt és máris megtörtént a baj. Mindig etetné evés időn kívűl is. Egyszer erőszakosan kijelentette hogy akkor is szopogatni fog egy kis paradicsomot ha akarom ha nem és magához húzta a gyereket.
2023. máj. 30. 18:00
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Felnőtt ember vagy, anyáddal szemben is meghúzhatod a határokat. Ha ezt a viselkedést hagyod, később is semmibe fog venni.
2023. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Chh.. Mért nem vetted ki a kezéből, hogy már pedig ő a te gyereked és ezt te döntöd el, ha tetszik neki hanem. A te gyereked, állj már ki érte, basszus. Ha ilyen helyzet van esetleg, hát nekem az úristen is lehet az illettő, neki ugrok mint foxy a lábtörlőnek.
2023. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

"hogy betoppanna mert egy utcányira lakik."


És? Nem engeded be. Hamar felfogná.

Vagy hagyod tönkretenni a gyereked...de utána hiába jössz panaszkodni

2023. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Jó nagy balhét kell csapni bűntudatkeltéssel és akkor legközelebb nem meri valószínűleg. Szépen hiába kéred az ilyen típusú embereket.
2023. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell balhé. Ezek azt imádják, utána lehet rajta csámcsogni. Közlöd, hogy nem viszed át a gyereked, es ha ő atjön se adod oda neki, mert nem megbízható. Nem kell kiabálni, ordítani. Csak közölni. Aztan betartani. Sápítozzon, itt a gyereked egészsége a tét. Meg is fulladhatott volna.
2023. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%

Szépen megmondod:

Anyu, neked volt lehetőséged gyereket nevelni, most én jövök. Ez a gyerek X ideig nem eszik mást csak anyatejet, tápszer, slussz passz. Majd szólok ha adhatsz neki pörköltot. Ennyi.

2023. máj. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
De te ezeket miért hagyod? Mit mondasz neki amikor ilyeneket csinál, ilyeneket mond neked?
2023. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!