Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 1 éves használná már ezt...

Egy 1 éves használná már ezt a rajztáblát?

Figyelt kérdés

A védőnőm javasolta, hogy valami ilyesmit lehetne venni a lányomnak 1 éves születésnapjára. Szerintetek nem túl pici még ehhez? Ha igen, kb mikortól használná?


[link]


2023. máj. 31. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az én fiamnak van, 8-9 hónapos kora óta használja. Nyilván nem tud még semmit rajzolni, de tetszik neki, hogy megjelenik a szín ott, ahol elhúzza a tollat.
2023. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

De, pici. Ehhez nem kell ennyi idősen ennyi pénzt kiadni. Ilyet sztem 3 év körül értékelne.

Neki még hinta, homokozókészlet, építőkocka, ilyesmi lehet jó.

2023. máj. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Ha olyan filccel lehet használni, ami a képen van, akkor nem való neki még. Én 1 éves kora után olyan zsírkrétát vettem neki, ami kifejezetten babáknak való. KB 1,5-2 évesen kapott mágneses táblát.
2023. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Biztos nem vennék neki ilyet. Nem tudná még használni, és csak lenyelné az apró mütyűröket, amik vannak hozzá.

Ezt védőnő javasolta???

2023. máj. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
A nagyobb gyereknek volt már ilyen, mikor a kicsi mászva elkezdett érdeklődni. Kaptak egy tál vizet, belenyomta a tenyerét és a szőnyegre nyomva előjött a színe. Ezen elcsodálkozott és elkezdte ismételni. Rendeltetésszerűen egy évvel később kezdte használni (szivacs darabot kapott és tálba merítette).
2023. máj. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
4-es: én is meglepődtem, hogy védőnő ezt ajánlotta. Az apró alkatrészek miatt és a toll kupakja miatt semmiképpen nem való ekkora gyereknek. Ez minimum 3 évesnek való. Nem is értem, ezt miért nem tüntetik fel.
2023. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A filc nem színez valójában, papíron nem fogna, kb olyasmi az elve, mint a mágneses rajztáblának. Csak itt a fehér fólia rátapad az alatta lévő színes háttérre, ha megnyomod bármivel. Tollal, nyomdával, ujjal. A védőnő szó szerint mágneses rajztáblát mondott. Az apró, lenyelhető részeket nyilván nem adnám oda, elsősorban kézzel gondoltam vele játszatni. Úgysem működne szerintetek? Nem erőltetni akarom, csak érdekel, hogy ez az infó változtat - e valamin. :)
2023. máj. 31. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez vízzel mûködik, nem mágneses. A tollba vizet kell tölteni. Szerintem tudná használni az egy éves is, legfeljebb a tollat nem adod oda, rajzolhat a kezével, vagy szivaccsal. Mi ugyan késôbb vettünk, a három évesünk szereti.
2023. jún. 1. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!