Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hauck babakocsikról milyen...

Hauck babakocsikról milyen véleményetek van? (Akinek van ilyen) Én a Hauch Sport Mix -et nézegetem, elég jó vajon? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:

kb. 6-7 hós kortól igen elötte nem.

városba igen de télre nem

a kupolája is elég kicsi és bár nagy a kosara valahogy nekem nem tetszik.

2010. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem dönthető vízszintesig, így csak ülni tudó babáknak való (kb 5-6 hó +). Szerintem kicsik a kerekei, télen a hóba nem fog elmenni.

Nem lehet levenni a huzatot mosni, márpedig egy nagyobb baba eléggé koszolja.

2010. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2010. okt. 11. 18:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem régi hauck van, meg rugozos, es szerintem ez a nem mindegy. En kölcsönadtam a hauck- babakocsimat tönkretették, vettem helyette másfajtát, mikor hazajöttem akkor gondolkodtam, hogy ez az ujj nem is rugozik, kicserélem egy"rugosra" gondoltam, csakhogy azokat meg nem lehet megfizetni, ugyhogy térdenálva könyörögtem férjemnek, hogy csinálja meg a hauck-ot, az ujjat meg eladtam. Szoval mint márkával elégedett vagyok, de szerintem a választásnál elönyös ha rugos, pláne ha ujjszülött kerül bele, mert rugo nélkül nem tolnám benne babámat az otthoni járdákon.
2010. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!