Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babától, hogy...

9 hónapos babától, hogy vesznek vért? Mikori székletet kell vinni?

Figyelt kérdés
Honnan veszik a vért, előzőnapi széklet is jó ha aznap délelőtt még nincs?

2023. jún. 1. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább ahonnan sikerül. Karból,lábfejből például. Ugyanúgy mint egy felnőttnek csak nehezebb kivitelezni. A székletre én rákérdeznék amúgy,attól függ mire kell szerintem. Nálunk amikor kellett aznapit vittünk,de van olyan minta aminél nem kell friss. Erre kérdezz rá szerintem.
2023. jún. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Kar,kézfej,homlok, hüvelykujj közepe. Lányomnak ilyen helyekről vettek.
2023. jún. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utóbbit nem tudom. A fiam 10 hónapos volt, még kérték, hogy a gyerekosztályra vigyem, mert ott rutinosabban a kicsikkel: felraktam egy ágyra, ketten lefogtuk, a 3. könyökhajlatból vette
2023. jún. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5 hónapos babámmal járunk vérvételre, kézfej vagy fej
2023. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 hetesen a Tűzoltó utcában könyökhajlatból is sikerült vért venniük. Emeltem is a kalapom! Amikor az anyagcserés szűrést kellett 2 hetesen ismételni, akkor a gyermekorvos asszisztense a sarkából vette.
2023. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!