Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy nappal a szülés után már...

Egy nappal a szülés után már fülbevalót szúratott a kislányának szerintetek ez normális dolog ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 1. 11:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is megcsinálják, ha kéri a szülő,én is gondolkodtam rajta, de nem volt szívem megszúratni. Majd lesz neki, ha ő kéri.
2023. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
73%
Én nem lovettem ki neki. De attól még normalis. Rengetegen kilovetik babakorban.
2023. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%
Hat baromi nagy tényleg...nagy az Isten állatkertje az biztos és már eleg sokan kiszabadultak,hogy ilyenen pattognak,hogy " nem normalis aki fülbevalót ada babának megkérdezése nelkül" de a haját se vágd le, sőt ne kenj rá semmit,sőt ha tiltakozik az öltözés ellen ne is adj rá ruhát még lelkibeteg lesz
2023. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális választ. Egy ezzel kapcsolatos cikket olvastam a facen azért gondoltam megkérdezem itt ki mit gondol erről.
2023. jún. 1. 13:45
 25/29 anonim ***** válasza:
54%
#18, semmiség :) Csak egy kis felvilágosítás volt, nem muszáj a szívedre venni. Nevezheted persze okoskodásnak is, a lényeg, hogy ma is tanultunk valamit ;)
2023. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
35%
Ahol én szültem, nem volt erre lehetőség. De úgy tűnik, még sajnos vannak olyan kórházak, ahol csinálják. Ha vki úgyis akar, megteszi, nem értem miért kell gyakorlatilag rögtön szülés után. Sok anyuka szerintem még olyankor nem is tudja, akarja vagy nem, van elég gondja.
2023. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
88%
Bár mi sem csináltattunk a lányunknak,de tényleg pár éve megy ez a hiszti ezzel kapcsolatban csak. :D Nagyon felkapták. Én haragudtam egyébként a szüleimre,hogy nagyobbként kellett kiharcolnom,hogy lehessen... jobb lett volna,ha már van,de nem emlékszek rá,csak van. Egyébként minden barátnőmnek volt már kiskoruk óta,érdekes senki nem csinált ebből ügyet,hogy hogy merték kilyukasztani a fülüket a szüleik. :D Nem azért,mert fájt egyébként,csak például izgultam nagyon,féltem hogy fájni fog,még most is eszembe jut az az érzés,hogy hogy rettegtem kb,hogy nekem átszúrják a fülem....
2023. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
68%
Én nem értek egyet vele, de olyan nagy tragédiának sem tartom. Szerintem jobb megvárni, míg a gyerek maga kéri - ha kéri.
2023. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

Felnőttként szerettem volna második lyukat, mind a két fülembe és rettegtem évekig, mire rászántam magam. Sose lett volna első lyuk, ha rajtam múlik gyerekkoromban, féltem a fájdalomtól.

Én is éltem a lehetőséggel, hogy pár naposan a kórházban ki lett lyukasztva a kislányom füle. Semmi gond nem volt vele.

Azóta se reklamált, hogy nem kellett volna, söt mindenféle bizsut tenne bele, de sajnos nem bírja a füle.

2023. jún. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!