Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általában a nők találják ki...

Általában a nők találják ki az extrémebb neveket a gyerekeiknek, és a férfi meg rájuk hagyja?

Figyelt kérdés

Pár éve a játszótéren egy apuka mondta hogy ő tulajdonképpen nem is tudja miért lett a gyereke neve Maxi, a felesége adta neki.

Általában az anyukák fejéből pattannak ki ezek a különlegesebb nevek és "erőltetik rá" a férjükre?


2023. jún. 2. 20:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Én férjemnek tetszett a Perpétua, Ajsa, Ajna, Afra. 🤣🤣🤣🤣
2023. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem értem miért fáj az egyeseknek ebben a k.b….tt országban, ha valaki nem ugyanabból a 30 névből választ. És miért kell ennyire beledumálni mások életébe.
2023. jún. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%
12es, az ilyen ember keresztelje át magát a választott idióta névre, ne a gyerekével szúrjon ki, akinek beleszólása sincs.
2023. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
#13 Az ilyen ember olyan nevet ad, amilyet akar, a magadfajta meg nem pofázik bele. És a gyerekével sem szúr ki, pont hogy jót tesz vele. Akkor szúrna ki vele, ha ő is átlagnevet adna neki.
2023. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
Ha fiam lesz, Konstantin lesz a neve. A férjem kedvenc neve.
2023. jún. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
A férjem kifejezetten extrább fiúnevekben gondolkodott, mint én. Ugyanakkor a lányainknak sokkal gyakoribbakat talált ki. Szóval nem, nem a nők ilyen faxnisak, hülye általánosítás.
2023. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is anno megvétóztam a férjem túl extrém névötleteit.
2023. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
24%
11 és az Ajsával meg az Ajnával mi a baj? Sokkal szebbek, mint a Zoé, Szofi, Szaffi, Lara....
2023. jún. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nálunk én vagyok a nő, és a gyerekünk két keresztnevéből én szerettem volna a ritkábbat adni. Egy magyar királyfi neve, ebből kiindulva nincs benne semmi különleges, csak ritka.

Avval a válaszolóval értek egyet, aki szerint mindegy, ki találja ki, ha a másik rábólint.

2023. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

14es, ja anyámék is azt hitték. Aztán ment a sértődés hogy a csuda szuper különleges nevem megváltoztattam amint lehetett. Bár a megnyilvánulásodból látszik. nektek a Lakatos vagy Kalányos vezetéknévhez pont jó lesz a Kandida vagy a Hádzsime.


De miért nem magad nevezed át tényleg? Vagy azért annyira nem tetszik az a név, de a gyereknek jó lesz?:-D

2023. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!