Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer okozhat hasmenést?

Tápszer okozhat hasmenést?

Figyelt kérdés
Már vagy 4-5 féle tápszert megevett a kisfiam, de a végén váltani kellett, mindig megunta...amit most adok, attól mintha menne a hasa.,...lehet? Ha-s tápit kapott kb 7-8 hónapos koráig, onnantól rájött, hogy rossz ízű és simát kapott, de csak most vettem észre - és ez sem biztos - hogy mintha az új tápszertől menne a hasa. Nem is nagyon megy, de hígabb a szokottnál. 11 hónapos.
2010. okt. 11. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
Sőt,allergiás is lehet rá. Miért nem adsz neki tápszer helyett tejet,és rendes ételeket?
2010. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tejallergiás a férjem családjának nagy része, nagymama, fiú, unoka...így óvatos vagyok! Öröklődhet. És a többi nem HA-s tápszerre miért nem jött elő az allergia?
2010. okt. 11. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert a HA-snak pont az a lényege h érzékeny babák is ehetik.

tejet ne adj neki,amugy is egy éves korig nem ajánlott.Én fiamnak a tejpéptöl ment a hasa.

Probálj más félét is,de beszéld meg a dokival,mert 2esböl is van HA-s ugy tudom,akkor ehetné azt(nem a HA a rossz izü,hanem az 1es tápok)

2010. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi...nálunk ment a HA-start, Ha1, HA2, aztán Mildibé, Mildibé banános, Beba, Milupa Milumil....minden tejpéptől ment a babád hasa?
2010. okt. 11. 17:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,és most folyik a kivizsgálás mert lehet tejcukorérzékeny,de lehet más gond is van:(
2010. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!