Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként cserélitek...

Milyen időközönként cserélitek a Libero 4-es pelust?

Figyelt kérdés
Én minden étkezésnél tisztába teszem a 7 hónapos kisfiamat, de sokszor vagy üres, vagy alig van benne pisi. A nagyobb pelusok már tovább bírják? Hosszabb időt is kibír?
2010. okt. 11. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
persze nem kell minden étkezéskor lecserélni. Ilyenkorban már figyelheted ha jó tele van elég akkor is cserélni meg ha kakis.
2010. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Cserélek reggel, délben, és este. Általában a reggeli pelusba már benne van a kaki, de ha később jön, akkor soron kívül cserélek. Ezek olyan jó minőségű pelenkák, hogy simán kibírnak többet is, mint 2-3 óra.
2010. okt. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Felkeléskor cserélek, aztán a délelőtti kaki után. Majd ebéd után, mert aludni megy. Délután még egyszer és végül fürdés után kapja az utolsót.

Van, hogy többet iszik akkor gyakrabban is cserélek, egyébként pedig a kislányom húzogatja elöl, ha már kényelmetlenül érzi magát benne (13 hónapos).

2010. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én reggel cserélek,amikor felkeltünk (fél9), aztán ebéd után-lefekvés előtt (fél1), aztán mielőtt kimegyünk sétálni (4-fél 5körül) és este lefekvés előtt (fél9). Ez össz. 4 db pelus. Ha közben becsúszik egy-egy szeretetcsomag akkor rögtön kicserélem, mert kaksira elég érzékeny a bőre, de ha csak reggel, felkeléskor kakil és mskor nem akkor ez a 4 db a norma.
2010. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szám szerint nem tudom, hányszor pelenkáztam át a lányomat 7 hós korában (az biztos, hogy akkor már a 4-es liberot használtuk), de soha nem az étkezésekhez kötöttem a pelusozást, hanem megnéztem, hogy tele van vagy nincs tele pisivel, kakival. Én csak akkor cseréltem, ha kaki volt benne, vagy túl sok pisi.

De amit írsz, hogy még száraz vagy alig van benne, tiszta pocsékolás úgy kicserélni, teljesen felesleges.

2010. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is 4 az átlag, úgy mint itt a többieknek.
2010. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!