Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cumin jön keresztül a...

Milyen cumin jön keresztül a Milupa Milumil 1, mert az Avent 2 lyuku betéten nem?

Figyelt kérdés
4 hónapos gyerkőcnek hány lyuku cumin kellene enni és milyen gyártmány ami jó és biztonságos?
2010. okt. 11. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is gond volt az 1-es tápszer, akár Beba, akár Milupa. Én már a Milupát is felhívtam, már kész voltam idegileg, volt olyan hogy 10-szer is eldugult a cumi egy evés alatt. Állandóan csavargattam a cumi végét és mindig hallgattam, hogy szívja-e, vagy nem jön az üvegből. Most már 2-es tápszert eszik, össze sem lehet hasonlítani, egyszer sem dugult el a cumi.

Egyébként mi 2-es MAM cumit használunk az Aventos üvegre. Nekem az a tapasztalatom, hogy jól fel kell rázni, akkor ritkábban dugul el. Az hogy csak kevergeted és forgatod, az nem jó, jól össze kell rázni.

Itt is feltettem a kérdést régebben, amikor ebben a cipőben jártunk, de többen írták, hogy náluk nem volt ilyen gond, nem is értettem.

2010. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nuk cumi is jó.
2010. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hideg vízbe kell a tápszert belekeverni,akkor nem lesz csomós,és utána megmelegíteni.

Mi még az elején kivágtuk a büdös fe..be az Avent cumit.Emlékszem én is a nagy hallgatózásokra,meg figyeltük a buborékokat h iszik e.Helyette vettünk hagyományos cumiüveget,Baby Nova-t,azzal nem volt semmi gond.

2010. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk át jön rajta,már 15 hónapja,lehet hogy nem oldódik fel teljesen a tápszer, nem elég meleg hozzá(max 40 fokig), vagy nincs elkeverve
2010. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!Az utolsóhoz csatlakozom,sőt én kb.6 hós koráig az 1 lyukúval adtam és nem volt gond!Viszont a Milupa Milumil 2 nem jött át már a 2 lyukún sem:-(

Üdv.A

2010. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Azt elfelejtettem írni hogy végülis a rossmann-ban lehet kapni micimackós cumisüveget és szuper volt,egy lyukú de nagyobb a lyuk:-) Nagyon ajánlom:-)

2010. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!