Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felvennétek ölbe az 1 hónapos...

Felvennétek ölbe az 1 hónapos babátokat ebben az esetben ha sír?

Figyelt kérdés

Nem éhes, mert evett, pelusa ki volt cserélve, melege nincs, nem fázik, evett, görcsei nincsenek, mert a lábát nem húzza fel, de hangosan sír.

Sokszor elaltatom, óvatosan leteszem az ágyába, de ahogy megérezte, hogy le van téve, megint sír. Ahogy felveszem, elhallgat.

Nagyon hangosan sír, félek, hogy megfájul a torka vagy ártok az idegrendszerének ha nem hallgattatom el. Idegesen kapkodja a kezeit, a fejét löki hátra.

Sokan mondták, hogy ne vegyem ölbe ilyenkor, mert megszokja és nehezebb lesz nekem később. De egyszerűen nem tudom nézni tétlenül ahogy sír



2023. jún. 9. 18:35
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Felvenném. Felvettem.
2023. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
1 hónapos, nyilván felvenném.
2023. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy felvettem. Az, hogy közelségre vágyik, pint ugyanannyira valid ok, mint az éhes, pisis....stb.
2023. jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
97%
Egy kutyát is felvennék, nem hogy egy gyereket.
2023. jún. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
1honapos az en fiam is ugyanígy csinál s napokba trrmészetesen felveszem
2023. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Szüksége van anyukája közelségére, ez nem elkényeztetés. Én fel is vettem, már úgy kell elkapni, ha pelust akarok rajta cserélni. 1 éves, és magától alszik, egyedül eljátszik, úgyhogy nem lóg a nyakamon egész nap. Akkor lesz nehéz letenni, amikor szüksége van rád. De akkor meg nem is kell. Szerintem. :)
2023. jún. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
MINDIG felvettem, amikor sírt, és még 3 évesen is felveszem, ha ölelésre vágyik. Szeretettel nem lehet elkapatni senkit. Ne hallgass az öregekre.
2023. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

A saját gyerekemet? Nem kérdezed komolyan, remélem....

Nem,basszus,hagyom sírni...


Hihetetlen kérdés. Komolyan.


Persze, hogy felvenném.


Tudod,milyen érzés volt,mikor műtét előtt nem vehettem ölbe a 7 hónapos ordító lányomat órákig? Csak állhattam az ágya mellett?


Évekig nem hevertem ki! A látványt, a sokkot,amit okozott bennem...

2023. jún. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Kb öt hónapos volt a fiam, aki szinte babakocsi függő volt, mert abban esett neki legjobban az alvás napközben. Nos, tolom hazafele, sír nagyon. Erre persze kiveszem, és ugye ott a vicces anyuka, aki tolja az üres babakocsit, meg viszi, kézben az akkor már csendesedő gyereket.

Egy járókelő meg is jegyezte, hogy majd a másodikat nem fogom így vinni. Mondom ez bizony a második.

Ennyi. Miért üvölttettem volna vele végig az utat hazáig?

2023. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván felveszem. Ekkora gyereket nem lehet elkapatni, nem tud manipulálni. Azért sír mert szüksége van valamire. Ez esetben testközelre. Kicsit olvass utána a többemberes babáknak. Nekem gyanus hogy az lehet. Az én fiam is ilyen volt. Ahogy letettem ordított torka szakadtából. Lassan 4 éves és nem kell cipelnem. Nem szokott hozzá. Annyi hogy még mindig nagyon szenzitív.
2023. jún. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!