Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legabszurdabb...

Mi volt a legabszurdabb dackorszakos hisztielmenyetek? :)

Figyelt kérdés

2023. jún. 13. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

-Anyaaaaa

De piszkál..


-mit csinált már megint?


- Rám nézett..



*****


Miután belenyomta a majonézbe a halrudacskát, kiborult hogy lyuk lett rajta és “valaki” evett belőle..

2023. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 neincat válasza:
80%

Erre emlékszem a sajátomból:

Falhoz vágtam a joghurtot, mert én akartam kibontani, de apa nem figyelt rám, mert beszélgetett (vendégeink voltak :'D). Utána bezárkóztam a szobámba :")

Boltban földön fetrengve bőgtem, jó hangosan mert nem vettek meg nekem valamit (már nem emlékszem mit)


ilyenek... mókás lehetett a szüleimnek :D

2023. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lanyom elkezdett tegnap uvolteni, hogy nem akar furdeni. Mondtuk oke, akkor majd holnap. Erre tovabb uvoltott hogy de akar furdeni. Megnyitottam a vizet erre megint nem akart. Lenyegeben folyamatosan bombolt, oercenkent valtoztatva hogy akkor most akar vagy nem akar. A nejemmel mar csak rohogni tudtunk kinunkban :)
2023. jún. 14. 01:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elkezdett visítani, hogy banánt akar enni. Oké, megpucoltam, odaadtam, mire azért kezdett el hogy de ő nem akar banánt...


Vezetés közben "rossz" irányba kanyarodtunk szerinte


Rásütött a nap

2023. jún. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Világgá ment, mert megkért, hogy várjam meg a labdánál, amíg hoz egy diót, és én megvártam a labdánál...
2023. jún. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

- Anya, kérek joghurtot!

- Tessék, itt van.

- De nem kell joghurt! Nem kell! NEM KELL!!!


A másik, amikor két kezében egy-egy babapiskótával felült a kismotorra, és kiborult, mert nem maradt szabad keze fogni a kormányt. :)))

2023. jún. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 neincat válasza:
0%

Egyébként saját tapasztalatból egy apró tanács, bár nincs gyermekem, nincs ebben tapasztalatom (4-es vagyok)

De szerintem nagyon fontos hogy figyeljünk arra amit a gyerek szeretne (joghurtos eset)

Illetve, hogy kompromisszumot kössünk vele egyes helyzetekben (boltos eset)

Illetve szerintem az is segíthet, ha amikor "semmi sem jó", akkor egy picit megállítani, lenyugtatni és megkérdezni tőle pontosan mit is szeretne, tudatni vele, hogy készen állunk megadni neki, és azért vagyunk neki hogy segítsünk, esetleg opciókat ajánlani neki.


Nagyon sok gyerek nem tudja pontosan mit szeretne, csak szeretne valamit, és ez hatalmas frusztrációt tud okozni bennük. Segítsünk nekik kitalálni, hogy mi az amire szükségük van, és talán nem lesznek olyan hisztirohamai amilyenek nekem voltak, netalántán mentálisan egészségesebbek is lesznek tinédzser korukra :)


De még egyszer mondom, nem értek hozzá, nincs tapasztalatom, nem is akarom megmondani, ki hogyan nevelje a gyerekét, én biztosan ezzel próbálkoznék :)

2023. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!