Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabát haza lehet vinni...

Kisbabát haza lehet vinni buszon/villamoson is a kórházból?

Figyelt kérdés

Amikor szülés után hazaengednek a babával, haza lehet vinni tömegközlekedésen is a babát?

Megyeszékhely, helyi közlekedése, egy busszal és egy villamossal lehet hazajutni, 1x kell átszállni a városban

Meg lehet oldani? Vagy mindenképp taxival oldható csak meg, ha családi kocsi nem elérhető?

Ti bevállalnátok busszal hazamenni a babával?



2023. jún. 15. 19:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
A taxi biztosabb.
2023. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
Nem mennék tömegközlekedéssel újszülött babával.
2023. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy lehet. Bár csúcsidőben nem mennék. Én konkrétan nem is bírtam volna. Babakocsival mem tudsz ülni, csak ha van kísérő és szabad hely. Debrecen?
2023. jún. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%

Nincs az az isten, hogy én felvittem volna egy 0 imminrendszerrel rendelkező gyereket egy tömegközlekedési eszközre, ahol a joisten tudja milyen gethás emberek is utazhatnak.

Ha nem lett volna nálunk autó, csak a taxi jött volna szóba. Az sem drágább sokkak mint jegyet venni.

2023. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
96%
Nem elég mobil az ember ehhez szülés után, plusz ott az összes cucc is. A baba nemlétező immunrendszeréről nem is beszélve. A szabály nem tudom, mi.
2023. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
74%
Az,hogy mivel távozol mindegy -de ép eszű ember nem menne tömegközlekedéssel. A babát viszont csak hordozóban engedi ki a legtöbb kórház.
2023. jún. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
63%
Csak bennem merült fel, hogy mi a bánatért szül valaki, ha még egy rohadt taxira sincs pénze? Majd ha nem lesz pénz ételre, kiírod, hogy ugye nem baj, ha nem eteted a gyereket?
2023. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 babyboom567 ***** válasza:
75%

Tényleg nem bántás, de sajnálsz kb 3000 forintot a hazaútra?

Nem, ne vidd fel a babát tömegközlekedésre,még az utolsó putrisok is raknak erre össze pénzt, vagy megkérik a komáját ,hogy vigye haza.

2023. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Taxi!!!
2023. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Biztos, hogy nem tomegkozlekednek. Nekem iden szuletett a kisbabam, majdnem a korhaz mellett lakunk, szoba jott, hogy jo idoben hazasetalunk, de vegul csaszaros is lettem, es nem is volt olyan nagyon jo ido, igy taxiztunk. 3!!!!! perc volt az ut, de akkor is igy volt biztos.
2023. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!