Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leteszitek a kisbabát a...

Leteszitek a kisbabát a földre az utcán, játszón,kertben?

Figyelt kérdés

Mikor még nem tud járni. Pokróc nélkül csak úgy simán a földre.

Kicsit idegenkedek a gondolattól, de láttam a környezetemben többen csinálják. Tudom a túlzott higiénia sem jó, de hogy engedjem el azt a gondolatot hogy koszos lesz, csupa kosz meg baci minden?

Tényleg nem lehet baja ilyentől?


2023. jún. 16. 11:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Mégis mi baja lenne?

Nyilván míg semmit nem tud, nem tettem le.

De ahogy ült/maszott akkor mar simán.

Ha burokban neveled, pont attol lesz minden baja.

2023. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
A pokrocrol azonnal le fog mászni. Majd hozzászoksz. Csak addig nehéz elképzelni amíg nem raktad le a pokrocra, amiről 3 másodperc múlva lemászik.
2023. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Mit nevezel kosznak? A földünket, füvet? Ez természetes környezet, hagy élvezze.
2023. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de én is kezet mosok mikor a kertben ültetek és földet tapogatom, vagy ha hazaérek bárhonnan. Nem szoktam a cipőm talpát se nyalogatni, mert valahogy úgy gondoltam ezektől egy jó kis hányás hasmenés minimum kapható.

Ha annyira veszélytelen minden akkor minek mosunk kezet?

2023. jún. 16. 12:07
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Minek kérdezel, ha nem alarod elfogadni a válaszokat?

Csináld úgy, ahogy jónak látod, és hagyd, hogy más is úgy csinálja, ahogy ő látja jónak. Nem hiszem, hogy a te életedet nagyban befolyásolja, hogy más leteszi a babáját a földre, és jogod van ahhoz, hogy te ne tedd le, ha nem akarod letenni.

2023. jún. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi 5-ös ez nagy segítség volt.
2023. jún. 16. 12:11
 7/22 A kérdező kommentje:
6-os: a kérdést olvasd el újra. Nem azt írtam hogy fikázzuk akik leteszik hanem hogy tudnám ezt a gondolatot elengedni hogy ne neveljem burokban,amiért már kaptam is az elsőtől a fejemre.
2023. jún. 16. 12:12
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Utcán nem, játszótéren, saját kertben simán. Természetesen nyilván a már ülni, mászni tudó gyerkőcről van szó, gondolom nem 1 hetes újszülöttről.

Nyilván amikor bementek, mehet a kézmosás, nincs azzal baj. De nem kell még a fertőtlenítőt is fertőtleníteni. Aztán csodálkozás van, hogy nincs a gyereknek immunrendszere...

2023. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden gyerek mászik le a pokrócról:) a kislányom 10-12 hónapos korában ült a pokrócon, nézte a környezetét, esetleg elmerészkedett a pokróc széléig és pár fűszálat letépett. Mindig csak nézelődött, nehezen indult felfedező körútra, nem is bántam, én is féltem a baciktól, de nem akartam üvegkalitkában tartani. Később már megállíthatatlan lett, de hónapokig csak ismerkedett a dologgal.
2023. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem úgy engedd el a gondolatot, hogy ezek természetes közegek. Gondolom, nem a járda közepére akarod lerakni. De akkor nem mehet majd homokozóba sem? Vagy a tengerparton sem raknád le?

Viszel magaddal nedvestörlőt, és ha úgy alakul vagy indultok haza, akkor letörlöd a kezét-

2023. jún. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!