Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti gyereket lehet...

1 év alatti gyereket lehet már gyerekmegőrzőbe adni?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva lesz 1 éves.

Nincs semmi életbevágóan fontos elintéznivalóm, csak egy pici szusszanás lenne számomra.

Nagyszülei se vigyáztak még rá, de barátkozós, idegenekre is mosolyog, bárki kezében jól elvan.

Korai még? 1 évesen már lehet? Vagy mikortól ideális? A hely vállal egész piciket is, csak a gyerek szempontjából vagyok kíváncsi hogy kibírna-e nélkülem idegen helyen mondjuk 1 órát.


2023. jún. 21. 16:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
Ha te megbízol az ottaniakban próbáld ki sztem ellessz
2023. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
7%

Gyerekmegörző?

Ez olyan mint a csomagmegőrző? Bedobod az érmét,beteszed a gyereket, bezárod és odaadja a kulcsot?


Nálunk ezt családi napközinek hívják....


Egyebként te ismered a gyereked, mit bír nélküled, nem mi

2023. jún. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
2-es: ez NEM családi napközi, nem rendszeres dologról van szó, hanem néha egy-egy alkalom, nagyobb üzletekben vagy hasonló helyeken szokott ilyen lenni.
2023. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

A családi napközi nálunk is olyan. Nem rendszeres. Ami rendszeres az a magán bölcsi.


2#

2023. jún. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk családi napközinek a magánbölcsödét/óvodát nevezik. Ezek szerint vannak helyi eltérések.
2023. jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem az első pár alkalommal ne menj messzire, 5 percen belül vissza tudj menni, ha kell. Amúgy lehet az is, hogy most működik, aztán jön a szepa, akkor egy darabig nem, aztán megint be tudod adni és így tovább.
2023. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem ennyi idősen tök mindegy mennyire volt el mással, akit akkor látott először, ha kikerültem a látóteréből, világvége lett.

Nagyszülőknél hagyás is csomó munkát igényelt, hogy neki is komfortos legyen.

Én ebben a formában nem tenném. Keresnék bébiszittert akivel össze tud csiszolódni és be lehet tartani a fokozatosság elvét.

2023. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem korai. Az más ha bölcsibe beszoktatod, vagy bebi szitter vigyáz rá, akit ismer. Egy full idegen ember ijesztő egy 1 évesnek.
2023. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

Köszi.

Gyermekfelügyelet a szolgáltatás neve. Játszanak is.

Egyébként pont azért született a kérdés mert fogalmam sincs mit bír nélkülem ugyanis amióta megszületett minden percben mellette vagyok.

2023. jún. 21. 17:41
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

A nagyszülők miért nem vigyáztak még rá? Hol az édesapa?


Egy ismerős esetleg babysitter ?

2023. jún. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!