Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok a gáz és puki a babának?

Sok a gáz és puki a babának?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 hetes, anyatejes és tápszeres. Sokat húzza a lábát évesek után sirdogál. Pukigondjai vannak kijön neki de tekeri előtte a beleket. Nem tudom ez meddig normális? Mármint mikor kell esetleg beavatkozni gondolok itt tápszer cserére. Espumisan meg ezek sokat nem segítenek.
2023. jún. 21. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen cumit használtok?

Szerintem sok levegőt nyelhet etetésközben.

Fiam ugyanígy volt ezzel. Azt tanácsolom, etetés közben álljatok néha meg és böfiztesd meg egy picit. Főleg az elején mikor mohón kezdenek enni akkor nyelik be a legtöbb levegőt.

Illetve nem tudom hordozod-e, de ha csak kézben is van legyen sokat ( vagy amennyi neked még kényelmes) függőleges helyzetbe, ne csak feküdjön, mert fekve nehezebben emészt.

2023. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mam cumi legkisebb van, szoktam büfiztetni gyakran. Hordozni még nem kezdtem mert hat hetet megvárom de van kendőm.
2023. jún. 21. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg az infacolt próbáltad már?
2023. jún. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Espumisan infacol biogaia laktáz csepp mindent próbáltam.
2023. jún. 22. 05:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!