Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy szobában lenne az újszülöt...

Egy szobában lenne az újszülött (kiságyban) és a 3 és fél éves tesója. Kell tartani attól szerintetek, hogy éjjel, amikor mi alszunk, a nagy felébred és kárt tesz a kicsiben?

Figyelt kérdés
2023. jún. 29. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha szándékosan nem is, de azért így nagyon nem jó szerintem.

Nálunk is ennyi van a kettő között, szó sem lehetett volna róla, hogy ketten szülő nélkül aludjanak.

2023. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Ez így nem biztonságos.
2023. jún. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Munkatársam mire bement a síró pici babához a szobába, a "nagyfiú" megetette kenyérrel a babát...


Én nem tenném 1 szobába őket.

2023. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha napközben nem látod annak jelét, hogy a nagy bántaná a kicsit, akkor éjjel sem fogja. Ételt meg értelemszerűen ne tartsatok a gyerekszobában, pláne éjjel (3-asra utalva).
2023. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
A legnagyobb baj igazából az, hogy a nagy nem fog tudni aludni rendesen, mert felébreszti a kicsi. Szerintem először legyen az újszülött veletek egy szobában.
2023. jún. 30. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Ötösnél a pont. Szerintem bántani nem fogja, ugyanennyi idős a lányom és eszébe sem jut semmit sem csinálni a kicsivel, de két hétig szenvedtünk az egy légtérben alvással, és katasztrófa volt... A kicsi bármennyire is jó gyerek, fel fogja kelteni a nagyot. Ne kínozzátok a nagyot egy újszülöttel...
2023. jún. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Én nem raktam őket egy szobába az elején. Velünk aludt a pici a mi szobánkban, de külön ágyban. Kb 6 hónapos volt amikor átraktuk a nagyhoz (2,5 éves volt), ekkor a kicsi is átaludta már az éjszakákat, így nem zavarták egymást. Kamera is van benn, hogy bármikor rájuk tudjak nézni.
2023. jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Nálunk simán aludt a nagy, soha nem kelt fel a kicsi miatt. Nem is bántotta, pedig volt testvér féltékenység. De ő inkább nem foglalkozott vele, mintha ott sem lett volna a kicsi. Ha van rá lehetőség, akkor lehet jobb a külön szoba, de ha nincs sem hinném, hogy baj lenne.
2023. jún. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%

Én is 3,5 éves voltam amikor a húgom született. Fel se keltem rá, nemhogy bármit is csináljak vele.


Meg hogy is tudtam volna, kb. a fejem magasságában volt a rácsoságynak az a szintje amin újszülött korban aludt, a rács fölött nem értem át, a rácsok között meg nem értem be odáig hogy piszkálni tudjam.

Vagy az az elképzelés, hogy éjszaka félkómásan kisautókkal célba dobja a tesóját? :D Pont ezen gondolkodik egy 3,5 éves 1 perccel azután hogy felébresztették az éjszaka közepén...


Egyik oldaláról a másikra fog fordulni és alszik tovább.

2023. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező szerintem ez nagyon nem jó ötlet mert ha a kicsi elkezd éjszaka sírni akkor a nagyobbik is felfog kelni,zavarni fogják egymást.meg lehet a nagyobbik elkezdi piszkálni a kicsit vagy hangoskodik amitől szintén felébred.szoval nem lesz egyszerű dolgod arra készülj fel.nem sokat fogtok aludni.
2023. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!